У Мукачеві викладатимуть курс Гарвардського університету

Реєстрація на нього протягом кількох місяців проходила на сайті Prometheus. Саме цей курс викликав неабияку цікавість в українців – на нього зареєструвалося понад 50 000 людей по всій країні. 

Для того, аби зробити вивчення онлан-курсу більш ефективним Prometheus відкрив реєстрацію на безкоштовні офлайн-групи підготовки до перекладеного українською мовою легендарного курсу. Компанія TranSoftGroup не змогла залишитися осторонь такої важливої події і долучилася до хабів, в яких зареєстровані зможуть отримати роз’яснення та кваліфіковані поради від програмістів. Онлайн-навчання розпочнеться вже 18 квітня, власне, того ж тижня відбудеться і перша зустріч в офлайн-групі на базі компанії TranSoftGroup, яка знаходиться у Мукачеві на вулиці Пряшівська-бічна, 8. 

Подібні групи діятимуть у Києві, Кам’янці-Подільському, Кіровограді, Луцьку, Одесі, Рівному, Хмельницькому, Тернополі, Харкові, Чернігові, Ужгороді, Львові, Дніпропетровську та Мукачеві. 

Довідково: 

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті. Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.


За матеріалами компанії TranSoftGroupclipnews