Jimy Stranger презентував музично-екологічний ролик (ВІДЕО)

Дмитро відомий своїми масштабними культурними подіями, шоу-концертами, експериментальними роликами, неординарними та складними відеокліпами, загадковими фото і т.д.

Він був учасником багатьох закарпатських музичних проектів, здобував відзнаку міжнародних фестивалів, у тому числі і «Червоної рути».

У кожній креативній роботі Дмитра відчувається нахил на тему природи.

Наразі творець виступає, як борець за чисте навколишнє середовище та за світле майбутнє нашої планети.

Дмитро виражає свої відчуття та любов до Всесвіту музикою.

Одним із його майбутніх масштабних заходів повинен стати концерт, присвячений екології.

Місце розташування сцени планується на річці Уж, яка потерпає від сильного забруднення та засухи, а, можливо, і є на межі зникнення.

Напередодні заходу, планується зібрати екологів, біологів для експертної оцінки цієї проблеми.

«Людина ніколи не повинна забувати звідки росте її коріння. Природа та Всесвіт – це невід’ємна частина нашого життя, теперішнього і майбутнього, – каже митець. – Смерть мого батька Сергія Фесенка – полковника міліції у відставці та одного з героїв ліквідації на ЧАЕС, стала для мене ще більшим доказом того, що ми не зможемо існувати без чистого повітря, довкілля і т.д. Нам потрібно виховувати у собі відчуття небайдужості, як би банально не звучали ці слова, але вони завжди залишаються актуальними».

«Я хочу подякувати за мультимедійну підтримку Габріеллі Руденко, за запрошення взяти участь у такій знаковій події Закарпаття, Володимиру Панову – без  нього цей захід для мене був би недосяжним, а також Андріяні Чирській і Христині Сурмі за досить якісне виконання моєї композиції», – резюмував Дмитро.


Zaholovok.com

clipnews