Провладні партії “захопили” виборчі комісії Закарпаття

Керівником Закарпатської обласної виборчої комісії став представник Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Микола Сличко. Ваарто зазначити, що в керівних трійках районних виборчих комісіях аж 13 представників Блоку Порошенка та Народного Фронту.

Кандидатури від партій до складу територіальних виборчих комісій було включено за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 5 вересня 2015 року.

Закарпатська обласна виборча комісія

Голова комісії – Сличко Микола Іванович, 1984 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Заступник голови комісії – Дударева Лариса Вікторівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Секретар  комісії – Гірняк Василь Іванович, 1971 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України.

Члени комісії:

Владика Наталія Юріївна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “БЛОК ДАРТА ВЕЙДЕРА”^

Дмитрук Віталій Володимирович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Євчак Олександр Степанович, 1982 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Жураковський Віктор Миколайович, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Зомбор Ігор Тіборович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нова політика”^

Карабиньош Олексій Степанович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Наш край”^

Кинів Юрій Васильович, 1953 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Ліврінц Любов Федорівна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Митровці Сергій Володимирович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Прозорова Марина Олександрівна, 1987 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Родосолович Іван Іванович, 1985 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Сабат Владислав Валерійович, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Скляр Артур Ласлович, 1978 року народження – від місцевої організації “КМКС” Партії угорців України^

Сюсько Аліна Миколаївна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Цімбота Оксана Михайлівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Європейська партія України”.

Берегівська районна виборча комісія

Голова комісії – Вдовенко Петро Анатолійович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Заступник голови комісії – Герич Любов Василівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Секретар  комісії – Бокканчош Тетяна Володимирівна, 1987 року народження – від місцевої організації Демократичної партії угорців України.

Члени комісії:

Антоні Зінаїда Петрівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Балла Олександр Стефанович, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Бурлака Олександр Васильович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нова політика”^

Ворчак Вікторія Йожефівна, 1991 року народження – від місцевої організації “КМКС” Партії угорців України^

Деме Катерина Йосипівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Захарова Наталія Георгіївна, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Катишева Наталія Володимирівна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Кіш Антон Антонович, 1987 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Леврінц Каталін Федорівна, 1970 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Маргітич Іван Васильович, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Павликівська Марія Вікторівна, 1983 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Сливка Олександр Михайлович, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Сойма Михайло Васильович, 1963 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”.

Великоберезнянська районна виборча комісія

Голова комісії – Повх Марія Федорівна, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Заступник голови комісії – Костенко Олена Юріївна, 1957 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Секретар  комісії – Галигіна Наталія Михайлівна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр.

Члени комісії:

Бобрик Василь Миколайович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Васильовка Діана Володимирівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Глінський Василь Олександрович, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Лукан Діанна Михайлівна, 1989 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”^

Мотиль Ольга Іванівна, 1957 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Овсєєва Любов Юріївна, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Олійник Іван Павлович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Опаленик Тетяна Юріївна, 1993 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Слободська Софія Василівна, 1982 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України^

Хиля Любов Іванівна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Черевка Микола Миколайович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Чурей Ганна Василівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Виноградівська районна виборча комісія

Голова комісії – Егреші Вікторія Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Заступник голови комісії – Гріга Микола Михайлович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Секретар  комісії – Климчук Володимир Григорович, 1949 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Члени комісії:

Бурлака Володимир Васильович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нова політика”^

Бурча Валерій Іванович, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Василинець Любов Іллівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Васько Василь Михайлович, 1970 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Галас Діана Іштванівна, 1989 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Гач Валентина Дмитрівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Денисенко Людмила Павлівна, 1970 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Задорожна Тетяна Юріївна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Осадча Надія Микитівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Палінкаш Елеонора Богданівна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Стасюк Павло Ростиславович, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Тесличко Мирослава Михайлівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Цуцко Галина Михайлівна, 1954 року народження – від місцевої організації “КМКС” Партії угорців України^

Щур Катерина Євгенівна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Воловецька районна виборча комісія

Голова комісії – Вівчар Людмила Михайлівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Заступник голови комісії – Сличко Алла Петрівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Секретар  комісії – Яремчук Олена Іванівна, 1981 року народження – від місцевої організації Селянської партії України.

Члени комісії:

Гафинець Василь Іванович, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Джугля Вікторія Іванівна, 1988 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Ковач Парасковія Михайлівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Колодій Наталія Федорівна, 1984 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Косач Олена Михайлівна, 1952 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Кризина Світлана Степанівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Лакатош Наталія Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”^

Лесів Олексій Михайлович, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Россоха Марія Петрівна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Тербан Віталій Васильович, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Фівгар Вікторія Федорівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Худа Мар’яна Юріївна, 1987 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Іршавська районна виборча комісія

Голова комісії – Мейсарош Ганна Іванівна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Заступник голови комісії – Капітан Наталія Степанівна, 1959 року народження – від місцевої організації Селянської партії України.

Секретар  комісії – Меренич Інна Олександрівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Члени комісії:

Жупанин Марія Михайлівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Звонар Оксана Іванівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Зінич Ілля Ілліч, 1950 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Керечанин Іван Михайлович, 1959 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України^

Кляп Марія Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Корпош Ельвіра Василівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Матішинець Людмила Володимирівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Мелай Магдалина Василівна, 1945 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Мельник Іван Михайлович, 1949 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Павльо Марія Амброзіївна, 1947 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Попдякуник Мар’яна Іванівна, 1985 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”^

Ромочівський Василь Федорович, 1947 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Староста Марія Вікторівна, 1990 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Химич Василь Іванович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Янтолик Ярослава Ернестівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Міжгірська районна виборча комісія

Голова комісії – Ковач Ярослава Степанівна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Заступник голови комісії – Томаш Іванна Василівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Секретар  комісії – Бута Наталія Іванівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Члени комісії:

Бедринець Юрій Юрійович, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нова політика”^

Беренич Ганна Іванівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Білинець Мирон Андрійович, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Копча Марина Василівна, 1987 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”^

Кость Калина Михайлівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Маріконь Ірина Петрівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Маслей Олена Дмитрівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Мельничук Марина Іванівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Пазина Іван Юрійович, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Рубець Марія Михайлівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Сербайло Олена Миколаївна, 1988 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Шуберт Оксана Іванівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Мукачівська районна виборча комісія

Голова комісії – Доля Микола Миколайович, 1944 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Заступник голови комісії – Матола Христина Павлівна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр.

Секретар  комісії – Попович Людмила Михайлівна, 1982 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Члени комісії:

Алмашій Світлана Михайлівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Владимир Іван Васильович, 1954 року народження – від місцевої організації Демократичної партії угорців України^

Гелеган Наталія Іванівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Глагола Марія Михайлівна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Горзей Єлизавета Андріївна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Діхтяр Владислав Іванович, 1947 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Кочурка Оксана Петрівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Масалова Магдалина Іванівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Матей Наталія Густавівна, 1979 року народження – від місцевої організації “КМКС” Партії угорців України^

Мишанич Віталія Володимирівна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Попович Ольга Георгіївна, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Скрипинець Наталія Іванівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Томаш Михайло Димитрович, 1963 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”.

Перечинська районна виборча комісія

Голова комісії – Луцук Любов Миколаївна, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Заступник голови комісії – Гіба Наталія Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Секретар  комісії – Файнич Данута Юліанівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Члени комісії:

Гафіянич Вікторія Іванівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Гудак Оксана Михайлівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Дуран Олена Юріївна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Касинець Олександр Юрійович, 1991 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Кузьма Елеонора Миколаївна, 1970 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Лангвізер Ольга Андріївна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Мулеса Мирослав Васильович, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Пішкар Аліна Василівна, 1994 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Пожайрибко Борис Євгенійович, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Рац Ангеліна Вікторівна, 1990 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Рахівська районна виборча комісія

Голова комісії – Кравчук Наталія Юріївна, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Заступник голови комісії – Гулин Юрій Михайлович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Секретар  комісії – Катеринюк Марія Юріївна, 1953 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”.

Члени комісії:

Бобрюк Андрій Васильович, 1984 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Вайнагій Людмила Федорівна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Варга Любов Миколаївна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Варга Марія Іванівна, 1993 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Губко Ернест Іванович, 1949 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Дудчук Юстина Василівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Зелінський Василь Іванович, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Мельничук Ганна Степанівна, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Романюк Микола Михайлович, 1962 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Тафічук Дося Миколаївна, 1948 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Функен Інга Петрівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Чічак Володимир Юрійович, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Шаркаді Тетяна Федорівна, 1947 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Свалявська районна виборча комісія

Голова комісії – Левко Мирослава Василівна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Заступник голови комісії – Островка Іван Васильович, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Секретар  комісії – Штепа Вікторія Йосипівна, 1975 року народження – від місцевої організації Соціально-екологічної партії “Союз. Чорнобиль. Україна.”.

Члени комісії:

Бабич Наталія Володимирівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народно-трудовий союз України”^

Бендас Павло Павлович, 1986 року народження – від місцевої організації Селянської партії України^

Дзямко Юрій Михайлович, 1968 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Ердейльї Ольга Петрівна, 1992 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Жерліцина Світлана Іванівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Іришина Оксана Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нова політика”^

Калитич Маріанна Василівна, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Клемонца Володимир Андрійович, 1959 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Кобльовський Василь Михайлович, 1953 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Кобулей Марія Юріївна, 1989 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Колядко Ганна Василівна, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Конопельченко Олександр Миколайович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Кошеля Василь Васильович, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Островка Георгій Петрович, 1943 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Хмара Ельвіра Йосипівна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Тячівська районна виборча комісія

Голова комісії – Деяк Іван Петрович, 1956 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Заступник голови комісії – Міщенко Володимир Григорович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Секретар  комісії – Крижевський Вячеслав Євгенійович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Члени комісії:

Волос Михайло Петрович, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Голубка Марина Іванівна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Дан Юрій Юрійович, 1970 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Дочинець Іван Петрович, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Дьолог Іван Іванович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Заморока Володимир Ігорович, 1997 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна”^

Кучеряну Іван Михайлович, 1965 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”^

Маджара Михайло Степанович, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Молнар Вячеслав Вячеславович, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Первой Катерина Михайлівна, 1946 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Тиводар Ігор Михайлович, 1966 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Тулайдан Степан Іванович, 1978 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр.

Ужгородська районна виборча комісія

Голова комісії – Бенжак Олеся Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”.

Заступник голови комісії – Боровицька Любов Іллівна, 1955 року народження – від місцевої організації Селянської партії України.

Секретар  комісії – Когут Світлана Іванівна, 1975 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Члени комісії:

Баторі Ілона Йожефівна, 1981 року народження – від місцевої організації “КМКС” Партії угорців України^

Вашкович Сільвія Іванівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Геренда Ярослав Степанович, 1975 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Гусак Сергій Михайлович, 1982 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Зомбор Степан Іванович, 1947 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Конар Василина Федорівна, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Союз Лівих Сил”^

Конар Василь Юрійович, 1941 року народження – від місцевої організації Соціально-екологічної партії “Союз. Чорнобиль. Україна.”^

Костелей Оксана Дмитрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Микулець Микола Миколайович, 1986 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Немеш Любов Миколаївна, 1964 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Петро Світлана Іванівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Плишко Ірина Миколаївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Слов’янин Леся Василівна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Харламов Сергій Сталінтинович, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нова політика”^

Хмельницький Василь Павлович, 1969 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України.

Хустська районна виборча комісія

Голова комісії – Тодавчич Галина Іванівна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Заступник голови комісії – Марущак Марина Василівна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр.

Секретар  комісії – Кертис Наталія Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Члени комісії:

Баняс Ганна Василівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Волчанов Віталій Іванович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Нова політика”^

Довжан Роман Володимирович, 1992 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Калинич Мирослав Юрійович, 1962 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Пейтер Оксана Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Плиска Іван Дмитрович, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Рибакова Наталія Георгіївна, 1981 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Рогач Марія Матвіївна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Товкан Яна Іванівна, 1993 року народження – від місцевої організації Партії “ВІДРОДЖЕННЯ”^

Тяско Володимир Петрович, 1986 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Тяско Олександр Петрович, 1987 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Худинець Валерій Павлович, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Цюбик Василь Васильович, 1984 року народження – від місцевої організації “КМКС” Партії угорців України^

Чопей Ольга Іванівна, 1989 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Світлана Іванівна, 1965 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України.

 

Мукачівська міська виборча комісія

Голова комісії – Гоменюк Володимир Іванович, 1954 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Заступник голови комісії – Пучковський Сергій Петрович, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Народно-трудовий союз України”.

Секретар  комісії – Орбан Оксана Юліївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Члени комісії:

Алмашій Наталія Володимирівна, 1980 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України^

Габовда Олеся Мирославівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Дзямко Олександра Іванівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Іванчо Андрій Васильович, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Іванчо Катерина Василівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Кипила Іван Юрійович, 1945 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Куруц Григорій Дьордьович, 1945 року народження – від місцевої організації “КМКС” Партії угорців України^

Медяковський Дмитро Миколайович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Носалюк Сергій Петрович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Рейти Василь Васильович, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Русняк Юрій Григорович, 1946 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Скорохід Олег Ярославович, 1966 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Товчко Олексій Павлович, 1939 року народження – від місцевої організації Соціально-екологічної партії “Союз. Чорнобиль. Україна.”^

Фаринич Роман Васильович, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

Ужгородська міська виборча комісія

Голова комісії – Чернобук Яків Леонідович, 1987 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Заступник голови комісії – Шанта Марія Василівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

Секретар  комісії – Петрішка Надія Григорівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”.

Члени комісії:

Арендаш Єлізавета Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка^

Бронтерюк Світлана Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”^

Волошин Олександр Васильович, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Україна Соборна”^

Граб Ростислав Іванович, 1979 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Кажмір Йосиф Йосифович, 1987 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”^

Марусенко Олександр Миколайович, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний альянс)^

Мучичка Руслан Золтанович, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Нечипорук Кірілл Олександрович, 1991 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Орос Василь Тихонович, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Палінчак Роман Іванович, 1976 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”^

Пароконна Валентина Віталіївна, 1953 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України^

Повхан Іван Іванович, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”^

Сєргеєв Владислав Євгенійович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “Опозиційний блок”^

Федак Ірина Василівна, 1983 року народження – від місцевої організації політичної партії Єдиний Центр^

Чабіна Олександр Ласлович, 1983 року народження – від місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка.

Prozak.info

clipnews