Громадськість Закарпаття різко засудила “нелегальну” агітацію в Ужгороді

Вже декілька тижнів поспіль під’їзди та двори житлових будинків  в місті Ужгороді закидують газетою, сторінки якої заповнені вихвалянням запроданця Віктора Щадея.

Нагадуємо, що свого часу саме він був радником голови Закарпатської ОДА, одіозного казнокрада, розплідника корупції та сімейно-кланової мафії і незмінного «царя» Закарпаття – Віктора Балоги. А пізніше став секретарем  мера міста Ужгорода – Віктора Погорєлова. Після цього проголосив себе «революціонером», звісно, навіть не відчувши  запаху революції. На фоні подій Майдану став виконуючим обов’язків голови Ужгородської міської ради. Сховавшись за світлими ідеями й людськими жертвами Революції Гідності та зрадивши їх, надалі підтримував ті ж самі укоріненні в усі державні структури України корупційні схеми, проти яких і боролися Воїни Світла. Вже не кажучи про ті кошти, за які він під час минулих парламентських виборів 2014 року, спаплюживши благоустрій всього Ужгородського району своїми плакатими й білбордами,очолив рейтинг «найдорожчої передвиборчої кампанії» в своєму окрузі (№68) . Так і зараз нагло красується на шпальтах газети «Місто Життя». Хоч по-справжньому «народний кандидат» міг би й направити ці кошти в корисніше русло, наприклад, на те, аби мешканці тих же житлових будинків мали принаймні лампочки в під’їздах. Але ж йому люди, як завше, «до лампочки»! Головне дорватись до влади, щоб замилювати людям очі і далі обкрадати нас із Вами! Правда, не нам рахувати чужі гроші. Але ж хіба не з наших з Вами кишень вони вкрадені?!щадей г

Але перед тим, як голосувати на виборах, подумайте і врахуйте, які блага Вам може принести людина яка міняє гасла та йде пліч-о-пліч то з одними зрадниками, то з іншими. Хіба це не нагадує Вам, дорогі читачі, термін «політична повія»? Тим паче, що він вже мав можливість проявити себе, будучи при чинній владі. Але, звісно, не виправдав покладені на нього сподівання. Бо ходити по пабах та по дівках, то справа одна. Але містом керувати потрібно на благо його мешканців, а не тільки свої кишені поповнювати державними грішми!

У серпні минулого року до нього прийшов обурений його бездіяльністю та розкраданням державного казна народ, щоб задати кілька запитань щодо його служінню доморощеним кланам. Серед них були і представники Революції Гідності, які нещодавно повернулись із Києва, у яких рани після кривавого розстрілу Небесної Сотні ще були свіжими. Він і його продажні посіпаки назвали справжніх активістів Майдану «тітушками» та регіоналами, заплямувавши цим їхню честь і гідність. Це говорив той, хто прийшов на Майдан тільки туристом і в своєму інтерв’ю на телебаченні сказав, що Майдан вже віджив своє і потрібно розходитись. То було саме перед тим, як силовики та влада злочинного режиму Януковича готувала розгін мирних мітингуючих. Після чого, Щадей разом з Віктором Балогою святкували Новий рік на широку ногу в одному з найрозкішніших готелів Києва.

Для Закарпатського об’єднання «Україна Сборна» та всіх свідомих громадян такі дії розцінюються, як зрада ідеї та тих принципів, за які ми боролись і боремось на всіх фронтах протистояння.

Тож думайте, шановні читачі, чи варті такі кандидати ваших голосів!? Адже відображенням наших голосів буде подальший рівень життя в Ужгороді.

Координаційний комітет ЗО «Україна Соборна»

clipnews