Брехуни рвуться в мери

Найбільшим скандалом було те, що активісти нинішнього секретаря ради Богдана Андріїва, що має намір стати мером від клану Балог, наштовхнулися на спротив мешканців одного з мікрорайонів Ужгорода. Люди обматюкали агітаторів, а потім виявилося, що й матюкальники були найняті іншим потенційним кандидатом у мери і також балогівцем Іваном Волошином. 
Взагалі Іван Волошин уже встиг вляпатися в одну темну історію. Кажуть, що він отримав спонсорський відкат від деяких бізнесменів, які мали намір увійти в списки від партії Волошина «Народний фронт». Однак верхівка «Народного фронту» вирішила не вести партію на вибори і Волошину довелося придбати собі іншу партію — «Європейську партію України» Катеринчука. Звичайно, що бізнесмени попросили повернути їм спонсорські вклади у «Народний фронт» (розповідають про 30 тисяч доларів із людини), але Волошин повертати гроші не має наміру. 
З цього приводу Сергій Ратушняк на своїй сторінці у Facebook навіть написав: «Бандит із «ЄЦ» і «Народного фронту» Яценюка Волошин продовжує шлях численних безкарних злочинів… Як і його боси — Балога і Сеня. МВС і прокуратура ситно їдять. Ще б, у обласній і міській прокуратурах його дах і подільники — Малинич і Зарева». 
Не зрозуміло, чи зійде така афера з рук Волошину, але поки що активності передвиборної він не зменшує і навіть планує видавати газету. 
До речі, газетами перед виборами захопився ще один балогівець — Віктор Щадей. Він просидів 7 місяців у кріслі мера, але так ніхто і не може згадати, що було зроблено в місті за каденції Щадея, а от у своїй газетці він поливає брудом усіх, кого не лінь, а себе виставляє ледь не рятівником усіх обездолених ужгородців. 
Ну і варто відзначити старт провладного кандидата Шкірти. Його в мери штовхає сам Москаль. І, відповідно, агітація така сама — суцільний популізм і жодної конкретики. 
І всі ці популісти від Балоги та Порошенка давлять ужгородцям на мізки лише лозунгами і жоден з них не може сказати, що корисного він зробив для Ужгорода або принаймні, що збирається зробити. Сміття, а не кандидати…

clipnews