Ужгородська влада переконує, що поляки задоволені реставрацією “Совиного гнізда”

Комісія, у складі заступника міського голови Ужгорода Ольги Травіної, представників фірми-підрядника ТОВ «Будівельної компанії «Трансбуд», куратора проекту з української сторони Валентина Волошина та польських партнерів, оглянула процес відновлення пам’ятки архітектури національного значення «Амбар та винний льох XVIII», що відбувається в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Ярослав-Ужгород: спільна ініціатива для покращення туристичної привабливості історичних міст-побратимів». 

В’єслав Пірожек наголосив, що задоволений тим, з якою швидкістю та якістю працює підрядник. Заступник міського голови польського міста Ярослав відмітив, що роботи ведуться паралельно, тому, відповідно до укладеного договору, «Трансбуд» вкладається у строки. Посадовець запевнив, що і надалі приїжджатиме до обласного центру Закарпаття, щоб проводити подібні обстеження. 

Директор будівельної компанії Володимир Марценюк розповів, що в різних частинах споруди одночасно розбирають старі дахи, проводять підготовку до реставрування, рівняють стіни, ведуть земляні роботи тощо. Всі роботи виконуються відповідно до вимог, зазначених у проекті.

Заступник міського голови Ольга Травіна розповіла: «Делегація з Ужгорода найближчим часом відвідає Ярослав та обстежить об’єкт, який реставрується там. Приємно, що з часу початку робіт в ужгородському Богольварі наразі не було неприємних сюрпризів, всі обіцянки, які надав міський голова Віктор Погорєлов виконуються».  

До реставрації залучать і КП «ККП» (ритуальна служба), саме цьому ужгородському підприємству передадуть на зберігання дубові балки, які зняті з покрівлі «Совиного гнізда». Прийом і передачу заактують відповідно до чинного законодавства. Дерево згодом використають для оздоблення будівлі «Совиного гнізда». 


За матеріалами Ужгородської міськради

clipnews