У річці Уж плавали контрабандисти з єнотами (ФОТО)

Адмірал Закарпатського флоту Федір Шандор та контр-адмірал Сергій Денисенко перед стартом провели шикування Закарпатського флоту. Кожне «судно» отримало бортовий номер і стартувало по черзі, з інтервалом в кілька десятків секунд. 
Участь у регаті взяли більше десятка саморобних плавзасобів, надувних човнів, плотів і т.д. Один з екіпажів навіть плив на табуретці з друшляком на голові. Єдина вимога до учасників – до фінішу «судно» повинно прийти з повним складом екіпажу. 


Цьогоріч через засушливу погоду річка Уж дуже обміліла, тож екіпаж на табуретці періодично зупинявся, сідав на неї і попивав охолоджуючий напій з черпака. 


Порадував глядачів і дует від корпорації свят «Не понял», що плив у ванні, поливаючи себе водою через друшляк. Вболівальники заполонили весь пішохідний міст, дехто навіть примудрився закинути вниз у ванну пляшку з соком, дбаючи про учасників. 


Варто відзначити також екіпаж судна з написом «КОНТРА-БАНДА». Хлопці абсолютно не ховаючись від прикордонників та правоохоронців плили напаковані коробками, вміст яких відмовилися розкривати. Ймовірно плили далі… на Словаччину. 
Загалом екіпажі долали відстань від транспортного мосту, що поблизу парку «Підзамковий» і аж до транспортного мосту Масарика понад 30 хв. На фініші відбулося шикування Закарпатського флоту та посвята новачків, яких поливали та пригощали забортовою водою, а декого навіть били веслом по м’якому місцю.   


Одразу в двох номінаціях був нагороджений екіпаж «Без Єнота нема Закарпатського флота». Він отримав сертифікат, як найшвидше судно («Летючий Голандець») та найшвидше судно серед оригінальних («Чорна каракатиця»). 


Звання найоригінальніше судно («Веселий Роджер») здобули хлопці з «Плот-чистоплот». Мабуть також варто було додати номінацію найчистоплотніше судно, адже хлопці всю 30-хвилинну подорож приймали імпровізований душ і навіть помили всіх бажаючих вболівальників на фініші. 
Найчисельнішим екіпажем («Ноїв ковчег») стала команда «Підсніжники». Правда судно, змайстроване з пінопласту, розпалося ще на середині дистанції, тож кожен з матросів фінішував зі своїм шматком. 
Особливу нагороду в номінації «Воля до перемоги» отримали наймолодші учасники, що плили разом з татом. Одному шість рочків, а другому всього три. 
Призери отримали грамоти та сертифікати від спонсору заходу – магазину «Big Fish». А сувенірні значки з написом «Ужгородська регата» контр-адмірал Закарпатського флоту Сергій Денисенко роздав усім учасникам. 


А на набережній поблизу драмтеатру волонтери Руху підтримки закарпатських військових облаштували намет, де кожен бажаючий міг придбати безпрограшну лотерею, виграти приз і тим самим допомогти українським воякам. 

clipnews