Районний футбол. Важка доля «Дружби» на греблянському полі

Сам двобій пройшов за досить рівної боротьби. Обидві команди бились як леви. М’ячем трохи більше володіли господарі, а ударів більше завдадала «Дружба» – 24:22. За влучаннями у площину повна рівновага – 10:10. Здавалося все мало завершитись як і передбачалось. Настирність Віталія Подлевського, Йосипа Стойки, Ярослава Сухана та Йосипа Будза давала численним, присутнім на стадіоні, фанам гостей надію на позитивний підсумок. У першому таймі гості перевершили опонентів за ударами – 14:10 і були трохи влучнішими, та граючий президент «Греблі» Іван Мотринець зловив кураж і жодного разу не дав натяку для сумніву в його воротарській кваліфікації. На 6-й хвилині Стойка пробив із передачі Сухана. Круглий полетів вище поперечини. За мить Сухан сам ударом головою замикав навісну передачу. Та несильно і Мотринець впорався з цим епізодом.
Головним фактором, що вплинув на кінцевий результат, стала перша ж помилка захисної ланки з Дубрівки вже на 8-й хвилині. Під час атаки по центру опорні півзахисники дозволили завдати підступного удару. Воротар спробував взяти м’яча до рук, хоча надійніше було б винести його за межі штрафного майданчика, і випустив його. Захисники були варті свого стража воріт і не підстрахували його. Цією пасивністю скористався Павло Анинець, який проштовхнув круглого в лівий кут – 1:0.
Далі були два підступні удари зі штрафних на 16-й та 24-й хвилині. Перший стандарт заробив Анинець, та після пострілу Юрія Вовканича м’яч полетів у сантиметрах від лівої стійки. Другий стався після фолу проти настирного Юрія Галаса. Його тезка Вовканич ударом з 37-ми метрів поклав круглого під ліву стійку – 2:0.
На 26-27-й хвилинах «Дружба» притисла суперника до воріт. У атаці по центру дубрівці заробили штрафний. Подлевський ударом із 25-ти метрів поцілив у рамку. Воротар вдало обрав позицію та заволодів сферою. Далі на 35-й хвилині були два удари «Дружби». Після другого пострілу,   головою під поперечину, воротар перевів м’яч на кутовий. На 40-й хвилині навіс з флангу ударом головою в лівий кут замкнув Анинець. Воротар зреагував. Через п’ять хвилин небезпечний постріл Галаса в правий кут. Воротар дістав.
У другому таймі незначну перевагу за ударами та влучністю мали господарі. На 47-й хвилині Анинець впритул розсиріляв браму. Голкіпер врятував ситуацію. Через дві хвилини Стойка ударом зі штрафного поцілив у лівий верхній кут воріт. Мотринець вчасно змістився і забрав м’яча до рук. Зреагував Іван і на постріл із-за меж штрафного майданчика через п’ять хвилин.
На 57-й хвилині на завершенні атаки по центру Галас влучив у правий кут. Воротар відбив на правий край штрафного майданчика. На добивання підбіг Анинець і влучив точно в ближню дев’ятку – 3:0. Через дві хвилини нова результативна атака лівим флангом зі зміщенням до центру. Галас, ударом з 38-ми метрів, поклав круглого, впритирку зі стійкою, точно в кут – 4:0.
На 62-й хвилині, на завершенні атаки лівим флангом, Галас заробив штрафний. Владислав Сочка поцілив зі стандарту в рамку воріт. Суперника від голу врятувала поперечина. Через п’ять хвилин воротар «Дружби» знову зробив подарунок супернику, необачно вийшовши з воріт. Його підстархував Михайло Костак, який виніс м’яч з лінії воріт.
На 72-й та 74-й хвилинах мав забивати Подлевський. У першому епізоді він пробив у сантиметрах повз стійку, а в другому – його удар, у лівий   нижній кут, у стрибку парирував воротар.   На 84-й хвилині під час атаки лівим флангом господарі заробили черговий штрафний удар. Сочка влучив у ближній кут. Воротар у стрибку відбив круглого. Через дві хвилини на постріл Вовканича, з 40-ка метрів під поперечину, знову зреагував голкіпер. На 88-й хвилині черговий навіс зліва ударом у лівий кут замкнув Подлевський. Воротар здавалось легко зловить м’яч. Та той вислизнув з його рук і покотився до брами. Мотринець зумів швидко підвестись і підхопити його до перетину лінії воріт, підсумувавши суху розгромну перемогу своєї команди.
Цією феєричною звитягою «Гребля» не тільки створила головну сенсацію уїк-енду серед дорослих складів, а й змогла піднятись із 7 на 6 місце. Незважаючи на фіаско «Дружба» завершила перше коло в межах провідної п’ятірки.