Партію «Єдиний Центр» знімуть з місцевих виборів


«Балога своїми діями у дискридитації київської влади перейшов всі межі дозволеного: бігборди, листівки, мітинги русинів, фінансова підтримка «Правого Сектора» поки, що не зрозумілі поїздки до Москви. Все це вже дає моральне право Києву не допустити партію Балоги до місцевої влади. Київ розглядає варіанти зняти партію через судове рішення,що конкретно придумали в владних кабінетах поки не відомо,але з огляду на майбутню судову реформу рішення буде прийнято у «законний» спосіб. На крики та писки Віктора Балоги ніхто звертати уваги не буде,якщо буде ще більше кричати його можуть звинуватити у державній зраді. СБУ та МВД у поті лиця шукає з ким та для чого Балога мав контакти в Росії» -заявило нам наше джерело. 

Схоже дійсно Віктор Балога переграв сам себе і відірвася від сьогоднішніх реалій життя,вірячи у демократичність та поміркованість нинішньої влади ,він забув, що на політичну карту поставлено майбутне нинішнього керівництва держави. В таких випадках ніхто гратися у демократію не буде. 
Виходячи з вище сказаного кандидатам у місцеві депутати варто подумати з якою політично силою іти на вибори,щоб не «попрацювати» в холосту. http://transkarpatia.net/

clipnews