Кілограм марихуани вилучили з оселі автомайстра міліціонери Мукачева (ФОТО)

Працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Мукачівського міськвідділу міліції, за ухвалою суду, провели обшук у будинку 40-річного мешканця міста. Під час обшуку у кухонній кімнаті правоохоронці виявили у баночках та коробках пакетики з марихуаною. Окрім того, на кухні виявили електронні ваги для зважування наркотичної речовини та поліетиленові пакети для її фасування.

 

 

Під час обшуку самого господаря в будинку не було. Про «захоплення» свого чоловіка  розповіла його дружина.

 

Як повідомили правоохоронці, цей мукачівець і раніше потрапляв у поле зору міліціонерів. Хоча до кримінальної  відповідальності поки не притягувався.

 

Підозрюваний заробляв на життя буцімто ремонтом автомобілів, хоча це могло бути лише прикриттям його «наркотичної» діяльності.

 

Вилучену речовину, а це близько 1 кг. марихуани, направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС області. За даним фактом слідчий міськвідділу відкрив кримінальне провадження за ч.3 ст.309  Кримінального кодексу України (Незаконне зберігання наркотичних засобів у особливо великих розмірах). Триває досудове розслідування.
 


Наталія Машіко


Мукачівський МВ УМВС

clipnews