Вілкул: Ми за єдину Україну і мир

«Ми – за єдину Україну і світ. Тому не опустимо рук і будемо продовжувати допомагати мирним людям, постраждалим від конфлікту. Я дякую волонтерів нашого Фонду «Українська перспектива», всіх українців, які показали світові наскільки сильні в наших душах милосердя, доброта і чуйність. У 2015 році робота Фонду буде продовжена », – сказав Олександр Вілкул, голова Фонду« Українська перспектива », підбиваючи підсумки роботи Фонду 2014 року. 
Допомога мирним жителям у зоні конфлікту 
З травня 2014 почалася поставка гуманітарних вантажів – продуктів і медикаментів – для мирних людей із зони конфлікту в табори біженців та лікарні. В першу чергу, поставляються продукти харчування, медикаменти, а також теплий одяг, ковдри, електрообігрівачі, засобами побутової хімії, дитяче харчування і памперси для малюків різних міст Донецької та Луганської областей. 
Зокрема, гуманітарний вантаж був переданий в Святогірськ, Миколаївку, Красний Лиман, Слов’янськ, Маріуполь, Донецьк, Новоазовськ, Авдіївку, Харцизьк, Дружковку, Артемівськ, Красноармійськ, Димитров, Краматорськ, смт Мангуш (Першотравенский район), Сватове, Щастя, Старобільськ, станицю та Лисичанськ. Також 22 тонни бензину були закуплені для машин «швидкої допомоги» в містах Луганської області.

clipnews