Податківці проінформували про зміни у трудовому законодавстві при оформленні найманих працівників (ВІДЕО)

Слід наголосити, що  трудовий договір між найманим працівником і фізособою-працедавцем вже не потрібно реєструвати у державній службі зайнятості. Ці нововведення передбачено Законом України від 28 грудня 2014 року №77 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», які внесені до Кодексу законів про працю, та набрали чинності з 1 січня 2015 року.

Варто відмітити, що статтею 265 КЗпП запроваджені нові штрафи за порушення трудового законодавства, які є фінансовими санкціями і накладаються незалежно від адмінштрафів. Зокрема, у разі допуску працівника до роботи без оформлення трудового контракту, оформлення робітника на неповний робочий час, у разі якщо він фактично працює повний робочий час, або якщо виплати здійснюються без нарахування й сплати внеску та податку, на працедавця накладається штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат на момент виявлення порушення (на сьогодні – 36 540 грн.) за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. 


За матеріалами Ужгородської ОДПІ


Ще про «трудових нелегалів і зарплати в конвертах», чи готові люди захищати своє право на офіційну роботу, й чи зможе малий та середній бізнес вижити без масових скорочень – Олександра Туранова, «21 канал»:

clipnews