Жириновський вирішив вп’яте балатуватися на пост президента Росії

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський оголосив про свій намір взяти участь у виборах президента Росії, які пройдуть у березні 2012 року.

З’їзд партії, на якому буде затверджений кандидат на вищий в країні пост, пройде на початку грудня. Якщо Жириновський отримає підтримку однопартійців, він буде балотуватися в президенти вже в п’ятий раз. Жодна попередня його спроба стати главою держави успіхом не увінчалася.

Крім того, Жириновський повідомив, що на грудневих виборах до Держдуми він очолить список ЛДПР, який буде затверджений на з’їзді партії на початку вересня. Він висловив надію, що ЛДПР зможе завоювати голоси 30 відсотків виборців.

Відзначимо, Володимир Жириновський балотувався на всіх президентських виборах, що проводилися в Росії, крім виборів 2004 року.

У 1991 році він отримав підтримку 7,81 відсотка виборців, в 1996 році – 5,7 відсотка, у 2000 році – 2,7 відсотка, а в 2008 році – 9,35 відсотка. Кращим результатом в його кар’єрі стали два третіх місця в 1991 і 2008 роках.

На останні президентські вибори, що відбулися в 2008 році, Жириновський йшов під гаслами “Зачищу всю страну!”, “Успокою всех” та “За все ответите!”.

Про свій намір брати участь у боротьбі за посаду президента вже оголосили лідер КПРФ Геннадій Зюганов і лідер “Другой Росии” Едуард Лімонов.

Чи буде приймати участь у виборах 2012 року чинний президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, поки невідомо.

clipnews