Ужгородці перекрили рух автотранспорту

Мешканці будинків № 31 та № 33 вже написали десятки звернень щодо незаконного будівництва адресованих до Ужгородського міськвиконкому та голови міста Віктора Погорєлова, проте чиновники не поспішають вирішувати питання міської громади.

Воно й не дивно, адже за цим будівництвом стоїть ніхто інший як депутат обласної ради від «Єдиного Центру» Володимир Чубірка. За часів першої каденції Віктора Погорєлова Чубірко «придбав» одноповерхове приміщення залізничних кас. Нині, він одноосібно вирішив збудувати багатоповерхового монстра прямісінько перед вікнами квартир ужгородців.

Жодного проекту, замовник будівельних робіт, таке собі ТОВ «Росток» в особі директора Здринко В.С. та генпідрядника ФОП Лукечі І.І. з мешканцям не погоджували. Проте, за лічені дні вони встановили в дворах будинків №№ 31, 32 двохметрові паркани та ворота, перекрили тротуари та проїзд.

На території зазначених багатоквартирних будинків, вже в найближчому часі, будівельники планують встановити багатотонні крани. Цікаво, що сміттєві контейнери вони хочуть встановити не будь-де, а на дитячому майданчику.

В цій складній ситуації, виснажені нерівною боротьбою з чиновницьким апаратом підкріпленого грошима депутата-будівельника, мешканці будинків по вулиці Льва Толстого, закликають почути їх, а у разі відсутності реакції на їх звернення залишають за собою право на боротьбу проти незаконного будівництва.

В свою чергу, вони звертаються по допомогу до небайдужих ужгородців та представників засобів масової інформації аби разом відстояти свої права та не допустити свавілля з боку одного депутата Володимира Чубірки, який сьогодні зазіхає на майно громади, а завтра вже може зазіхнути на чиєсь життя і не понести жодної відповідальності.

Подробиці у наступних інформаціях.

clipnews