У Росії знайдено труп гітариста групи “Сектор газу”

У російському місті Воронежі знайшли тіло гітариста групи “Сектор Газу”, Вадима Глухова, який зник ще 18 січня 2011 року.

“На території, що примикає до аеродрому Балтімор у місті Воронежі, було виявлено тіло 46-річного учасника групи “Сектор газу” Вадима Глухова. По даному факту слідчими органами Слідчого комітету РФ по Воронезькій області проводиться дослідча перевірка”, – повідомив сьогодні, 14 квітня, Слідчий комітет РФ.

18 січня 2011 року Глухов пропав безвісти у Радянському районі Воронежа. З того часу про його місцезнаходження нічого не було відомо.

Наразі проводиться перевірка, направлена на встановлення усіх обставин події. Призначені експертні дослідження з метою встановити час і причину смерті музиканта.

Глухов народився у Воронежі 25 серпня 1965. Працював у Воронезькій музичній філармонії. До складу групи “Сектор Газа” прийшов у 1993 році. Глухов був гітаристом групи.

Рок-група “Сектор газу” була заснована 9 червня 1988 року у Воронежі музикантом, вокалістом і автором пісень Юрієм Клінських. Назва групи утворилася від індустріального Лівобережного району Воронежа, який через велику кількість заводів у народі жартома назвали Сектором газу.

Засновник групи “Сектор Газа” Юрій Клінських, більш відомий як Юрій Хой, помер 4 липня 2000 року в Воронежі. За офіційною версією, причиною смерті став серцевий напад

clipnews