У робочому та конструктивному руслі депутати Виноградівської районної ради ухвалили більше чотирьох десятків актуальних для життєдіяльності району рішень

Перш ніж приступити до розгляду питань порядку денного, голова ради Олег Любімов оприлюднив депутатські запити, які поступили у міжсесійний період. Зокрема, депутати райради Надія Копча та Іван Леньо порушили питання ремонту дороги В. Ком’яти – Шаланки. Також щодо необхідності асфальтування центральної вулиці села Тисобекень йшлося у депутатському запиті Едена Албока. Депутатська фракція «Єдиний центр» звернулась з питань надання інформації про тендери на будівництво та капітальний ремонт окремих об’єктів соціальної сфери району. Також була озвучена заява депутата Юрія Копчі стосовно вступу до депутатської групи «Об’єднання за зміни». Більшістю голосів депутатського корпусу усі запити були підтримані та направлені у відповідні інстанції.
Проектом порядку денного передбачалось розглянути 42 питання, в ході затвердження якого депутатами було доповнено ще двома питаннями. Зокрема, президія районної ради, яка провела своє засідання напередодні, 4 квітня, рекомендувала включити питання «Про зменшення ставок орендної плати політичним партіям».
Затвердивши звіт про виконання районного бюджету за 2010 рік, депутати ухвалили проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 25 «Про районний бюджет на 2011 рік».
У блоці питань «Про виконання, затвердження та внесення змін до районних програм» було прийнято 27 рішень.
Ухвалено також низку рішень з майнових питань. Серед них і таке важливе рішення як «Про передачу в оперативне управління майна закладів охорони здоров’я». До прийняття цього рішення сільські станції швидкої допомоги не мали змогу приймати виклики через відсутність паливно-мастильних матеріалів.
Обговоривши проект рішення «Про доцільність внесення змін до Нормативів і нормативних строків пересилання поштових відправлень та переказів, Нормативів розвитку та розміщення у містах і сільській місцевості мережі об’єктів поштового зв’язку та поштових скриньок», депутати відхилили зміни до згаданих нормативів, якими пропонувалось скоротити окремі сільські відділення поштового зв’язку, а в інших скоротити робочий тиждень з п’ятиденного на чотириденний.
Прес-служба обласної ради

clipnews