Тимошенко: вбитий на Хмельниччині бютівець відмовився перейти до Януковича

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що вбивство її однопартійця на Хмельниччині Адама Яхієва має не тільки бізнесовий, а й політичний підтекст.

“Застрелили сьогодні вночі. Четверо дітей має. Яке горе. Багато державних нагород, депутат облради трьох скликань. Відмовлявся переходити до Партії регіонів”, – написала Тимошенко у своєму блозі в Twitter.

Тимошенко зазначила, що на форумах багато користувачів також вказують, що якби депутат Хмельницької облради не був депутатом від БЮТ, його б не вбили.

“В Хмельницькому вбили нашого депутата. За малий бізнес. На форумі читаю: не треба було йти в БЮТ – не вбили б. Страшні часи, страшна логіка”, – зауважила Тимошенко.

Як повідомлялося, у ніч на 2 квітня у власному будинку застрелили Адама Яхієва – депутата Хмельницької обласної ради від “Батьківщини”, відомого в області бізнесмена.

За словами голови обласної організації “Батьківщина”, народного депутата від БЮТ Василя Кравчука, “одна із версій – це зведення стосунків та бізнесових інтересів”.

Кравчук повідомив, що в суботу, 2 квітня, мали відбутися збори акціонерів ВАТ “Адамс”, генеральним директором якого був Яхієв.

Партія “Батьківщина” звернулася до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ з вимогою негайно провести об’єктивне розслідування, знайти і покарати убивць.

clipnews