Туристичний потенціал Рахівського району представлено на Слобожанщині

Завдяки тісній співпраці між Рахівщиною та Борівщиною, яка розпочалась у кінці минулого року, район прийняв участь у ІІ виставці “Харківська туристична бієнале” та IV Туристичному форумі “Харків: партнерство в туризмі”, які проходили у м. Харків 15-16 квітня. На вказаних заходах наш район представляв туристично-рекреаційну галузь Рахівщини, – повідомили в прес-службі райради.


Керівник Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, мер міста Харкова Геннадій Кернас та голова Харківської районної ради Михайло Третяк надовго зупинилися біля палатки району, де були представлені різні інформаційні матеріали про можливості відпочинку на території високогірного району. Під час огляду палатки Рахівщини, очільником Харківської області, голови Борівської райдержадміністрації та ради Володимир Сенчук і Євген Жук наголосили, що Рахівський район це стратегічний партнер для Борівщини не лише у сфері туризму і рекреації, але й у інших сферах господарювання.


Під час виставки, власники туристичних закладів надавали різнопланову інформацію зацікавленим про можливості відпочинку в туристично-рекреаційних закладах району. На ній можна було не лише, гідно представити свої туристичні комплекси, але й знайти ділових партнерів для співпраці в різних напрямках туристичного бізнесу з різних областей України та іноземних країн.


Після закінчення виставки та форуму у Харкові, делегація відбула у Борівський район, де ознайомилась з потенціалом Борівщини у сфері туризму і рекреації. Керівники обох районів відвідали дитячий оздоровчий табір у якому будуть відпочивати 50 дітей з нашого району.


Представники Борівського та Рахівського районів, у селищі Борова посадили дерева, які згодом назвали Алеєю дружби.


Підводячи підсумки поїздки, Дмитро Андріюк і Микола Беркела висловили сподівання, що співпраця між нашими районами буде продовжуватись не лише у сфері туризму та літнього оздоровлення дітей, але й у інших сферах діяльності, що дасть змогу підняти на якісно новий рівень взаємовідносини між районами та сприяти їх соціально-економічному розвитку. Керівники нашого району також щиро подякували Володимиру Сенчуку і Євгену Жуку за можливість відвідати Борівщину та за конструктивну співпрацю під час перебування делегації на Слобожанщині


Прес-служба облради

clipnews