Цьогоріч концерт у потязі “Рахів-Івано-Франківськ” обіцяє бути вдвічі драйвовішим!

Як повідомили організатори, цього разу концерт «на повних парах» потяга «Рахів-Івано-Франківськ» обіцяє бути вдвічі драйвовішим, адже відбуватиметься вже під час руху в обидві сторони маршруту потяга. Музична програма потішить найвибагливіших шанувальників якісного українського драйву.

За нові Карпати без пластикового спаму гратимуть:

* ФЛІТ – група, яка з часу свого заснування стала справжнім брендом української музики, і не лише на території України. Це та група, з якою рахуються, адже на сцені Фліт завжди інтелігентний, а їхні тексти та музика навіюють приємні емоції. Їхня творчість виділяється неординарним музичним стилем, що поєднав в собі гітарний драйв, оригінальні мелодії та фольклорні мотиви, створюючи по-справжньому запальну музично-енергетичну суміш, яку в народі охрестили «фольк-панк-роком». Найголовніше, група Фліт – це дружня команда, яка професійно і з повною віддачею ставиться до своєї роботи, а це завжди якісно та цікаво.
* ГУЦУЛ КАЛІПСО – стьобнабанда з Чернівців з сатирично-соціально-гострими текстами. Виступи формації «Гуцул Каліпсо» завжди супроводжуються незабутньою атмосферою радості та позитиву, адже запальна суміш фанку, хіп-хопу, джазу, реггі та буковинського фольку заставляє ноги публіки мимоволі вступати в запальний танок від першого акорду до останньої коди.
* КОРАЛЛІ – станіславські рок-вар’яти, ініціатори дійства. Люди, котрі живуть енергією позитиву й позитивні заряди відпускають у світ. Хлопці, що здатні не лише розбурхати цілий океан диких емоцій, але й подарувати для добрих звершень чистий заряд новітнього карпатського музичного драйву.
* CHICARRONES SHATOR – яскраві ужгородські експериментатори в напрямку pub, pogo, alcohol. Але це не та клубна музика, до якої всі звикли. Це більше нагадує суміш фанку, олдскул хіп-хопу, рок-н-роллу, панку, біг-біту, нью–джазу, тріп-хопу, балканщини, фольку і багатьох інших напрямків, навіть кантрі, але ця еклектика в першу чергу спрямована на потужний вибух емоцій і передачу збудженого стану повної свободи та драйву, як під час перебування на музичному фестивалі. Яскравих вечірок за участю гурту відбулось і відбувається пребагато і кожна з них підкріплюється цікавим стьобним перфоменсом.

Головною метою є зробити «Карпатський Протяг» доброю традицією, резонансною подією, що нагадуватиме кожному: «Вакцина від «пластикового сказу» – твоя совість!»За матеріалами “Західний Полюс” , Rionews

clipnews