Свобода: російські терористи вербують підлітків в одеських школах

Одеська обласна організація ВО “Свобода” заявила, що в одеських школах “російська терористична організація” намагається вербувати підлітків.

“Свобода” звернулася до СБУ та Генпрокуратури з вимогою провести розслідування і дати правову оцінку “урокам мужества”, які в міських школах проводить громадська організація “Дозор”.

“Вважаємо, що насправді під так званими “уроками мужества” відбувається намагання певних кіл втягнути підлітків у протизаконну діяльність”, – йдеться у повідомленні прес-служби “Свободи”.

Націоналісти заявили, що главою “Дозору” є “відома в Одесі шовіністичними поглядами та провокаційною діяльністю” 27-річна Марія Більчак.

“Протягом кількох років вона була членом російської терористичної організації “Красный блицкриг” (КБ), що сповідує ідеологію радикального сталінізму. За повідомленням російських інформаційний джерел: “бойовики “Красного блицкрига” готували в РФ замовні вбивства лідерів молодіжного руху “Оборона” Ірини Воробйової, Олега Козловського, представника “Молодіжного ЯБЛУКА” Яшина Іллі, членів правозахисних організацій. Передбачалася навіть поїздка бойовиків КБ в Україну, з метою організувати масові вбивства активістів деяких політичних проНАТОвських партій, щоб спровокувати повний розрив відносин України з Росією”, – зазначили свободівці.

Наразі в Російській Федирації організація “Красный блицкриг” заборонена.

clipnews