В афганському місті Кандагар поліція відкрила вогонь по натовпу, який штурмував будівлю представництва ООН на знак протесту проти публічного спалення Корану американським пастором. Жертвами заворушень вже стали понад 100 людей. Площа 5-го району завалена тілами.
“Ведеться вогонь з кулемета, багато жертв”, – повідомили “РИА Новости” очевидці по телефону.
Поліція раніше повідомляла, що в Кандагарі попереджено спробу нападу на офіс ООН, вбито дев’ять нападаючих.
Протести, які переросли у заворушення, почалися в Афганістані в минулу п’ятницю. Приводом для них стало публічне спалення Корану американським пастором: 20 березня проповідник Уейн Сапп облив Коран гасом і підпалив його, попередньо засудивши іслам за “злочини проти людства”.
Це відбувалося у присутності пастора Террі Джонса, який ще минулого року викликав загальне обурення, коли оголосив про намір спалити Коран в пам’ять про події 11 вересня 2001 року.