Прикордонники затримали велику партію наркотиків (відео)


Чопський прикордонний загін бореться з протиправною діяльністю на державному кордоні цілодобово, не винятком стала і ніч на 1 квітня цього року. На світанку прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Княгиня» на відстані 350 метрів до лінії державного кордону виявив два баули з речовиною рослинного походження світло-зеленого кольору. Як стало відомо, контрабандисти намагалися налагодити канал переправи «дурману» з України в Словацьку Республіку, та почувши наближення прикордонників, порушники, користуючись із погодних умов (було похмуро і йшов дощ), втекли, залишивши зілля. Зараз оперативники проводять спеціальні заходи, щодо встановлення причетних осіб.


За результатами проведеної експертизи було встановлено, що покинуте зілля – не що інше як 62 кілограми канабісу. Після здійснення відповідних заходів та оформлення документів, наркотичну речовину було передано співробітникам СБУ у Закарпатській області. Вартість виявленого «дурману» встановлюється.


Про це Європейському медіа-центру повідомив начальник прес-служби Чопського прикордонного загону старший лейтенант Сергій Бровко.


clipnews