Олександр Ледида представив новопризначеного керівника Ужгородської райдержадміністрації

Депутат Ужгородської районної ради Руслан Чорнак вже займав керівну посаду в райдержадміністрації – з червня 2010-го працював першим заступником голови Ужгородської районної державної адміністрації.
– Я працював на Ужгородщині, тут живу, був і залишаюся патріотом району. Допомагатиму у вирішенні проблем. Але, без перебільшення, все залежить від місцевої влади. Руслана Васильовича вважаю незаангажованим ініціативним керівником, який має нестандартне бачення роботи та зробить усе, аби виправдати покладену на нього відповідальність, – наголосив керівник області Олександр Ледида.
– Своїми пріоритетними завданнями вважаю будівництво сміттєпереробного заводу, водоочисних споруд, рекультивацію існуючих сміттєзвалищ у Барвінку, – поділився планами новопризначений керівник району.
Довідково: Руслан Чорнак народився 2 жовтня 1977 року в селі Андріївка, що на Ужгородщині. Вищу освіту здобув у 2006 році, закінчивши Ужгородський Національний Університет за спеціальністю «правознавство». 1997-2010 рр. – приватний підприємець. З 2003 до 2010 року обіймав посаду директора товариства з обмеженою відповідальністю «Карпати-2003». З червня 2006 року до сьогоднішнього дня працював першим заступником голови Ужгородської райдержадміністрації.


Прес-центр ОДА

clipnews