Названо переможців І етапу (районного) конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей – 2011″

Із року в рік конкурс стає дедалі популярнішим, і неабияку роль у цьому відіграє підготовча робота податківців разом з працівниками освіти у навчальних закладах і будинках дитячої творчості. Відповідно зростає не лише кількість робіт, а і їх якість.


Крізь призму свого сприйняття діти показують, як вони клопочуться, вболівають за свою країну, і часто більше, ніж ми, дорослі, переймаються видатками на соціальну, культурну, оздоровчу, спортивну та інші сфери, вкрай необхідні для існування повноцінного суспільства.Журі конкурсу мало нелегку місію, оскільки довелося обирати кращі з кращих робіт фіналістів. Адже в цьому році до ДПІ у Іршавському районі надійшло більше 100 робіт. Це художні твори, вироби декоративно-прикладного мистецтва та літературні твори.В актовому залі інспекції були виставлені роботи учнів для огляду, а журі конкурсу назвало переможців і призерів І етапу (районного) конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей – 2011″. Після проведення ІІ етапу (обласного) конкурсу всіх переможців та призерів буде нагороджено дипломами, грамотами та цінними подарунками, – повідомили Закарпаття онлайн в ДПІ у Іршавському районі.Безсумнівно, зазначив перший заступник начальника ДПІ Ігор Орос, що проведення конкурсу „Податки – очима дітей” сприяє підвищенню податкової культури як маленьких громадян, так і їхніх батьків. Адже у дорослих з’являється чудова нагода замислитися над тим, що податки все ж таки потрібно сплачувати, аби не виглядати менш свідомими за власних дітей.Великоберезнянське відділення Ужгородської МДПІ спільно з управлінням освіти РДА напередодні підбили підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Податки очима дітей-2011”.На конкурс було представлено 38 робіт дітей різних вікових груп навчальних закладів району. Журі конкурсу в складі заступника начальника Великоберезнянського відділення Ужгородської МДПІ Мирослава Свалявчика, директора Великоберезнянської гімназії Михайла Іваниці та вчителя Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяни Березанич визначило переможців конкурсу.У номінації “художні твори” ними стали:
Вікова категорія 9-11років


І місце – Гунтей Лідія, 11 років,
ІІ місце Лугош Оксана, 9 років,
ІІІ місце Іваниш Юлія, 11 років (всі – учениці М.Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів)^Вікова категорія 12-15 років


І місце – Гудак Христина, 15 років, Великоберезнянська гімназія,
ІІ місце Копча Каміла, 12 років, В.Березнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів,
ІІІ місце Костик Христина, 12 років, Ставенська ЗОШ І-ІІІ ступенів^У номінації “літературні твори”


Вікова категорія 12-15 років


І місце – Мушак Андріана, 15 років, Ставенська ЗОШ І-ІІІ ступенів,
ІІ місце – Гирич Ганна, 14 років, Мирчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Яцола Олександра, 14 років, Ужоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів,
ІІІ місце – Хопей Тамара, 13 років, Р.Пастільська ЗОШ І-ІІ ступенів^
У номінації “твори декоративно-прикладного мистецтва” перемогу здобула Кирлик Крістіна, 13 років, учениця В.Березнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.Роботи переможців районного етапу візьмуть участь в обласному турі конкурсу.


ЗО

clipnews