Найдивовижніші фото Землі з космосу від NASA (фото)

Космічне агентство NASA опублікувало унікальні фотографії Землі, зроблені з космосу. Як повідомляється, оприлюднення цих знімків було приурочене до святкування Дня Землі, який відзначається традиційно 22 квітня.

На фото є природні пейзажі, види створених людиною архітектурних пам’яток, наслідки природних катаклізмів і руйнування, які стали результатом діяльності людства.

Одна із найбільш цікавих фотографій показує, як сонячне світло пробивається через земну кулю. Знімок був зроблений з орбіти Місяця членами команди Apollo 8 – першого польоту людини на Місяць, коли вдалося вийти на орбіту супутника Землі в переддень Різдва 1968 року.

Під час прямого ефіру з місії пілот командного модуля Джим Ловелл, описуючи побачене вперше з орбіти іншого космічного тіла, сказав: “Нескінченне самотність настільки вражає, що ти нарешті усвідомлюєш, що залишив там, на Землі”. Астронавти завершили свій сеанс зв’язку із Землею читанням уривка з Книги Буття.

Інші фотографії показують також такі природні явища, як, зокрема, зіткнення холодного і гарячого потоків води біля узбережжя Нової Зеландії. Цей знімок був зроблений 25 жовтня 2009 року з одного із супутників NASA.

Ще на одній фотографії відображений ураган Катріна, який обрушився на східне узбережжя США у 2005 році. На іншому знімку можна побачити, як стовпи піску забирає в океан з узбережжя Намібії.

У свою чергу знімок, на якому здіймається дим від Манхеттена 11 вересня 2001, показує, наскільки руйнівним може бути людство.

clipnews