На Закарпатті вирішують проблеми сільського туризму

В Закарпатському с. Барвінок у готелі-ранчо «Золота гора» з 29 квітня до 1-2 травня проходитиме міжнародна конференція, присвячена розвитку сільського туризму в Закарпатті. Обговорити перспективи сільського туризму в Закарпатті прибули науковці та фермери з України та Європи. У перший день, під час пленарного засідання конференції, яке проходило за окремим планом, з доповідями виступали гості з Угорщини, Польщі, Білорусі, Росії, а також з різних регіонів України.

Привітати гостей та учасників конференції прибули голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога, представник Державної служби туризму і курортів Олександр Суліма, а також титулований Університетський доцент, голова Спілки за сільську гостинність у центрально-східній Європі (Угорщина) Чакі Чабо.

У програмі конференції не лише обговорення перспектив розвитку сільського туризму, але й виїзні практичні заняття у Мукачівському та Берегівському районах. Під час цих занять учасники зможуть ознайомитись з роботою сільських садиб та можливостями відпочинку у закарпатському селі, взяти участь у майстер-класах з виготовлення сувенірної продукції й приготування національних страв, ознайомитись з роботою бджолярів Закарпаття й багато іншого.

Розвиток сільського зеленого туризму як складової розвитку сільської місцевості, залишається актуальним для України, де особливо загострені соціально-економічні проблеми на селі. Тому метою конференції є не лише ознайомлення з міжнародним досвідом, а й визначення якості українського сільського туризму, обговорення стратегії його подальшого розвитку та звернення до законодавства й виконавчих органів влади щодо формування сприятливого нормативно-правового середовища для розвитку сільського туризму.

Крістіна Кузьменко

clipnews