Курси англійської мови в компанії (in-company ESL courses)

З вашими працівниками будуть займатися кваліфіковані викладачі нашої Школи. Мінімальна вимога до викладачів – вища освіта за фахом та щорічні курси підвищення кваліфікації в одній з англомовних країн. Школа заснована у 1986 році, у Львові працює з 1994 року. У Львові Школа має чотири філії у різних районах міста та дві філії у Львівській області.

Американська Англійська Школа забезпечує уроки усіма необхідними навчальними матеріалами.

Заняття англійської проводяться за ретельно відібраними підручниками з Великобританії (університети Оксфорда, Кембриджа, МакМіллан Паблішерз, Ікспресс Паблішерз, Лонґмен) та інших англомовних країн. Також готуються проекти на бажані теми. Аудіо- та відео- матеріали є невід’ємними складовими занять.

За Вашим бажанням наші методисти підготують спеціалізовані курси англійської мови (напр. англійська мова у страховому бізнесі, англійська мова у банківській справі тощо).

Оптимальна кількість студентів в групах (5-6 чоловік).

Місячна вартість навчання одного студента при навантаженні 2 лекції в тиждень по 1.5 астрономічні години – 290 грн.

Звертайтесь негайно! Усі організаційні питання (проведення співбесід зі студентами, формування груп, підбір найкращого курсу для кожної групи, час від Вашого звернення до повномасштабного початку навчання) займають лише 2 тижні.

Номер телефону Американської Англійської Школи в Ужгороді: 45-05-55, 095-793-80-15

clipnews