Команди “Foofick II”, “Коліжанки” і “От Фонаря” ввійшли до трійки фіналістів Закарпатської ліги КВН


Навіть за нетривалий період спілкування, “заходження в гості” розумієш, що всі команди стали рідними і улюбленими, тому виділити когось не те що не маєш права, але і не можеш…На такі роздуми надихнув 3-й тур Закарпатської ліги КВН, загальна тема якого — “Наш дім”.Півфінальні ігри складалися з 5 конкурсів – “Візитка” (“Доброго ранку!”), “Розминка” (“Бабусі біля під’їзду”), відео (“Санта-Барбара. Одна серія нескінченного серіалу”), “Капітанський” та “Домашнє завдання” (“Сімейне свято”).У першій грі туру глядачі хоч і “підкачали”, а от КВНщики показали приклад справжньої дружньої допомоги. До двійки півфіналістів “Хватіло нє фантазії” та “Foofick”, замість донецької команди “Пляши, Лариса!” (яка у підсумку взагалі не приїхала на тур) долучилися “Орігамі”. Хлопці погодилися виступати у перший день та гідно представили своє бачення теми туру. У конкурсі відео історики показали як би Беар Грілс виживав у 4 гуртожитку^ далі капітан команди Олександр Шершун перетворився на “капітана Корупцію”^ а “Сімейне свято” “Орігамі” зустрічали у відділку міліції (“Бо поливанки були такі, що аж общагу спалили”). Підсумкове третє місце (22.2) і “їм ще грати у фіналі Кубку”.“Хватіло нє фантазії” – досвідчена команда з Мукачева показали свою дотепність та хорошу акторську гру, щоправда трохи “переполиванкались”. Проте розсмішили власною “озвучкою” відео “Якби американці знімали Санту-Барбару на Закарпатті”, мюзиклом в терористично-диктаторському стилі “Міцний горішок V: Місія Пасха”, а у капітанському Олександр Загоруйко вдало перевтілився у продавця “всякими потрібностями”. Що ж, 27.0 і ювілейний, п’ятий для “ХНФ”, фінал Кубку – це теж не абищо.А першим фіналістом стала команда “Foofick ІІ”. Хлопці – це треш 1 півфіналу. Олександр Свергун, капітан команди, нестандартно підійшов до конкурсу капітанів і весь виступ “розмовляв лобом”. При цьому зазначив, що всі виголошені ситуації “могли виникнути тільки в його уяві”. Відео було анонсом ужгородських серіалів (“Сложно Мария”, “Фильм 3-Г”), а також документальним серіалом “Хроники Серого”, де хлопці показали новий символ Закарпаття. “Домашку” провели як “паті на хаті”: “Мама fashion week”, “Все в сборе.. и как я с вами познакомился”, падіння зі сцени (“С батей все нормально”) і , звичайно, ванна на сцені стала “родзинкою” виступу. 28.4 – загальні бали 1 фіналіста.Наступна гра зібрала вже більше прихильників КВНу, атмосфера пожвавішала. Команда “Коліжанки” (Львів) – єдина команда не із Закарпаття, яка показала, що таке відрепетируваний КВН. Дівчата задали ритм гри і заслужено стануть прикрасою фіналу. “Коліжанки” звозили нас на швидкісну екскурсію Львовом та показали серіал про рідне місто, продемонстрували “Сімейне свято” в українських традиціях (любов Марічки та Івана), а Христина Гапонюк стала окрасою капітанського конкурсу. Майже за всі конкурси максимальні оцінки і фінальні 32 бали – “Коліжанки” другі фіналісти.


Друге місце у грі посіла команда “Молодости нашей” (29.2). Валерій Костинський у капітанському, неперевершений документальний серіал “Не реви мне” (колоритні головні герої Габріелла і Йончі), двоє “незнайомих” людей, які співають “Чіп і Дейл” та світло в холодильнику розсмішили ледь чи не кожного глядача. Не вистачило зовсім трохи до фіналу Ліги, але сильна команда “Молодости нашей” задасть жару на фіналі Кубку.На почесному третьому місці мукачівська “Восьмиклассница”. Команда – дебютант ліги дала достойний бій більш досвідченим суперникам. Глядачі реготали над фільмом про паранормальне у Мукачеві, сміялися з жартів капітана Романа Петраша (“Если у вас недоремонтированный ремонт, я его доремонтирую”), та усміхалися з одного тільки вигляду “хлопчика з баскетбольним м’ячем під резиновою шапочкою на голові”. Але справжній фурор викликала фіналка на “домашці”. Невмирущий “Ветер с моря дул” у виконанні “Восьмиклассницы” – це щось незабутнє. І нехай лише 24.6! Вони ще поборяться за Кубок.Найспекотнішою, іншою за емоціями, найбільш щільною за результатами виявилась третя гра. Повний зал, багато вболівальників з різноманітними кричалками – ідеальні умови, атмосфера для КВНу. Оскільки донецька команда не приїхала на тур взагалі, виручати лігу взялися хлопці з “Тяп-Ляпа”. Вони склали компанію двом іншим півфіналістам – “От Фонаря” та “Безумной молодёжи”.“Тяп-Ляп” упевнено перемогли у перших двох конкурсах^ у капітанському Олексій Клімов переміщував декорацію ЗЛКВН у часі, а відео презентувало “УжНУ. The game” (5 сезонов жизни – на образование). Словом, хлопці просто класні. Вони виступали поза конкурсом, хоча глядачі про це до останнього не здогадувалися і щиро обурювалися з непристойно низьких оцінок за “домашку” – всі члени журі поставили трійки.По суті, у третій грі боротьба за останню путівку у фінал велася між ужгородською та мукачівською командами.“БУМ” побачили серіал у фільмі “Начало” і смішно, на свій лад озвучили відео, а Рудольф Білак, капітан команди, переніс нас у сучасність (тобто, у майбутнє з погляду минулого).


“От Фонаря” показали основну мильну оперу вітчизняного телебачення – рекламу (“Top Shop” і 500 доларів). На капітанському Олександр Ганусин описав кібербабулю майбутнього біля під’їзду і став капітаном команди “От Светлодиода”.І у “От Фонаря”, і у “БУМа” перед останнім конкурсом були однакові бали – по 23.8. Все вирішувалося на “домашці”. Тут Колумб від мукачівської команди програв Астероїду від “От Фонаря”. З відривом в 1 бал (30.8) “фонарі” посіли 1 місце у грі і стали третіми фіналістами ліги. А “Безумная молодежь” ще покаже, на що здатна.Щодо конкурсу “Розминка”, то тут влучно зазначив один із членів журі Ростислав Буланов: “Розминку выиграл Коля”. Микола Анброх, ведучий КВН, усі три дні найсмішніше імпровізував, часом затьмарюючи відповіді команд.Що ж, трьох фіналістів визначено. Це команди “Foofick II”, “Коліжанки” і “От Фонаря”.


Вітаємо їх з перемогами!Фінал відбудеться у вересні. Але остаточний склад фіналістів, найімовірніше, визначиться влітку на Літньому кубку ЗЛ КВН.
Продовження туру сьогодні – ½ Кубку. Приходьте і смійтеся разом з нами!Не прощаємось!Олександра Артюхіна

clipnews