Даїшника, який обіцяв “за*башити” водія в під’їзді – звільнено

Інспектор ДАІ Сергій Петренко з міста Харцизьк, який став героєм скандального відеоролика, в якому обзивав водія матюками та погрожував того “за*башити в під’їзді”, був звільнений з органів Внутрішніх справ.

Як повідомив автор запису водій Ігор, до нього додому приїздив співробітник Cлужби внутрішньої безпеки області за завданням глави МВС Анатолій Могильова і начальника ДАІ Валерія Лозового.

“Я написав усе як було. На моє запитання, що з ким буде, він відповів, що Петренко вже звільнили і передають справу в прокуратуру, постраждає начальник ДАІ Харцизька та області”, – розповів автомобіліст.

На сайті Департаменту ДАІ з’явилося повідомлення, що за даним фактом проводиться перевірка.

Нагадаємо, інтернет-запис водія з Харцизька опублікували провідні українські ЗМІ. Конфлікт стався 9 квітня. За словами водія, співробітники ДАІ на білому приватному ВАЗ 2106 підрізали його і висунули обвинувачення у створенні аварійної ситуації. Один з них представився інспектором Петренко.

“Почався жорсткий “розвід” на створення мною аварійної ситуації (я нібито десь їх не пропустив, що я мало не збив якогось пішохода). Потім сказали, що я п’яний і повинен їхати з ними спочатку до начальника ДАІ, потім на медичний огляд” , – розповів водій.

Побачивши, що водій фіксує їх розмову на відеорегістратор, даїшники спершу обматюкали його, потім витягнули з машини та відібрали мобільний телефон. У процесі розмови один із співробітником ДАІ пообіцяв водієві, що “перевдягнеться у цивільну форму та його за*башить”

Автомобіліст насилу добрався до салону свого автомобіля і сховав реєстратор: “Наприкінці капітан зрозумів, що мене не розвести, він віддав мені мобільний телефон з документами в обмін на те, що я напишу на аркуші паперу, що я до них претензій не маю”.

clipnews