ДАІ Закарпаття переймається безпекою водіїв

Під час різкого погіршення погодних умов на дорогах загального користування створюється небезпека для учасників дорожнього руху, внаслідок природних явищ, а також значної ямковості проїзної частини, яка має місце не тільки на місцевих дорогах, а також на дорогах державного значення.

На сьогоднішній день працівниками Державтоінспекції Закарпатської області проведено обстеження таких доріг державного значення: міжнародні автомобільні дороги – Київ-Чоп, обхід м.Ужгорода-КПП “Ужгород”, “Берегово-Виноградів-В.Копаня^ національна автомобільна дорога – Львів-Самбір-Ужгород та регіональні дороги Мукачево-Берегово-КПП “Лужанка”, КПП “Вилок”-КПП” Дяково”.Під час проведення обстежень були створені необхідні комісії з представників дорожньо-комунальних та інших зацікавлених організацій та здійснюються всі можливі заходи по забезпеченню безпеки дорожнього руху. В першу чергу фіксуються недоліки в утриманні вулично-дорожньої мережі, а також звертається увага на стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо. Особлива увага приділяється облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху.Також мають місце значні недоліки в утриманні таких автодоріг як Берегово-Виноградів-В.Копаня, КПП “Вилок”- КПП “Дяково” та знаходяться у дуже незадовільному стані. Під час погіршення погодних умов, опадів у вигляді дощу, туману зазначені недоліки негативно впливають на стан безпеки дорожнього руху і створюють небезпеку для учасників дорожнього руху.Служба автодоріг області та прокуратура проінформовані про зазначені недоліки в утриманні доріг.

В свою чергу Державтоінспекція Закарпаття звертається до водіїв: будьте уважні на дорозі, бережіть себе та своїх близьких!

ВДАІ УМВС України в Закарпатській області.

clipnews