Брати Кличко хочуть 2 липня об’єднати всі пояси

Один з найкращих боксерів сучасності Володимир Кличко вважає свого наступного суперника Девіда Хея серйозним бійцем, який зробить все, щоб добитися перемоги в призначеному на 2 липня об’єднувальному поєдинку за титули IBF/IBO, WBO і WBA.

“Я нокаутував 49 суперників, і Девід Хей займе 50-й рядок у цьому списку, – заявив Кличко. – З нетерпінням чекаю цього. У ринзі на мене чекає важке завдання. Він спробує взяти гору з допомогою своєї стратегії, психологічного і фізичного тиску, і я готовий до цього, тому що я справжній професійний спортсмен, і вже давно займаюся цим. Мені подобається, коли мені кидають виклик”.

Володимир відзначив, що Хей – це остання перешкода на шляху до об’єднання всіх титулів у надважкій вазі. Тому поразка ніяк не входить в плани Кличка.

“Поразка навіть не розглядається – ми з Віталієм об’єднаємо всі пояси, – заявив Володимир. – Хей швидкий, і його послужний список говорить сам за себе. Він здобув багато перемог нокаутом, і я не буду недооцінювати його швидкість або ударну міць. Останні п’ятнадцять років я займаюся боксом, і провів уже майже шістдесят боїв. Я точно знаю, чого очікувати від кожного свого суперника”.

Кличко зауважив, що проведення поєдинку в Німеччині не дає жодної переваги.

“Це не така вже й перевага, тому що ринг однаковий скрізь – чотири кути, рефері і твій суперник. Все залежить від того, як ти боксуєш, і як дотримуєшся свого плану і тактику на бій”, – підсумував Кличко.

clipnews