92 мільйони гривень на київський асфальт

У Києві на дрібний та середній ремонт доріг в цьому році планується виділити кошти в сумі 92,3 млн. грн. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

За даними комунальної корпорації “Київавтодор”, плановий поточний ремонт столичних доріг вже розпочато.

Також у комунальній корпорації відзначають, що з початку року на балансовій вулично-шляховій мережі міста ліквідовано ямковість на площі 35 тис. м².

“Ліквідацію ямковості на вулицях загальноміського значення ми завершимо до 1 травня, а на вулицях районного значення та маршрутах руху громадського транспорту до 28 травня”, – поінформував генеральний директор “Київавтодору” Георгій Глінський.

Найближчим часом планується виконувати роботи на вулицях, прилеглих до культових споруд, цвинтарів та місць вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії.

У “Київавтодорі” зазначають, що проблемними залишаються ті вулиці приватного сектору, які знаходяться у стані розриття і роботи на яких повинні завершити замовники робіт – райдержадміністрації.

Роботи проводились на 202 вулицях у 9-ти районах міста, з них тільки на 43 вулицях відновлено благоустрій у повному обсязі. Частково відновлено покриття на 94 вулицях, йдеться у повідомленні.

clipnews