17-тирічний підліток надивився порно і зґвалтував двох дітей

На Рівненщині у селі Степань два хлопчики 7 та 8 років зазнали сексуального насильства від 17-тирічного односельця. Про це повідомили у УМВС України в Рівненській області.

Як повідомляється, скривдженим хлопчикам – 7 і 8 років, вони рідні брати. Подробиці події не повідомляються, зі слів правоохоронців відомо тільки, що один з хлопчиків чинив неповнолітньому збоченцеві опір.

Третина мешканців села Степань – християни-п’ятидесятники. Вірянами є й родичі хлопця, якого нині підозрюють у злочині. Сам він, натомість, погано навчався і вже мав кримінальне минуле – був поставлений на облік за скоєння крадіжки.

Родина підозрюваного – багатодітна. Крім нього, батьки виховують іще дванадцятьох дітей. За віросповіданням, телевізор і комп’ютер – суворе табу, тому, за переконанням матері молодика, всьому виною сучасні технології.

“Він сказав, що на відеокасетах надивився, і його зацікавило, і він хотів так само попробувати. А так – більше нічого. Плаче тільки. Він каже: “Я не знав, що воно таке”, – розповіла мати затриманого.

clipnews