Зять Черновецького утік до Італії

Проти В’ячеслава Супруненка, зятя мера Леоніда Черновецького, порушені кримінальні справи по приватизації власності. Про це розповіло поінформоване джерело в силових органах.

Сам Супруненко вже кілька місяців перебуває в Італії. У пресі з’явилася інформація про те, що він нібито знаходиться в розшуку в Інтерполі, проте в самій організації цього не підтвердили.

Раніше СБУ підготувала і передала в столичну прокуратуру матеріали за фактом привласнення структурами, близькими до Супруненка, об’єктів комунальної власності.

Як заявляли опозиційні депутати, повз Супруненка не проходило жодне земельне чи майнове рішення Київради. А земельних схем, як вже довела прокуратура, була маса. В першу чергу, виділення земельних ділянок на підставних осіб. У підсумку так “пішли” тисячі гектарів землі. Ще одна схема – винесення проекту рішення з голосу, коли депутати навіть не здогадувалися, за що голосують. Роздача 10 соток, які належать усім киянам, але насправді їх отримували ті ж підставні люди.

За приблизними оцінками правоохоронних органів, збиток, нанесений місту з 2006 року, становить кілька мільярдів гривень.

clipnews