Володимир Закурений провів прийом громадян з особистих питань

Зі своїми проблемами й турботами прийшли мешканці з Ужгородського, Рахівського, Міжгірського, Перечинського районів та міст Ужгорода, Мукачево і Чоп. Переважна більшість із них – соціально незахищені громадяни області – ветерани праці, пенсіонери, одинокі та ін. На прийомі порушувались питання благоустрою населених пунктів, працевлаштування, надання соціальної допомоги, а також земельні питання.
Депутат Тячівської районної ради Василь Паш звернувся до першого заступника голови облради із клопотанням від громади селища Буштино. Мешканці населеного пункту занепокоєні стосовно можливого будівництва сміттєпереробного заводу на території сільської ради. Позаяк достовірної інформації про цей завод сільчани не мають, то очевидно, що їх цікавить його технічні характеристики, ступінь екологічної безпеки та місце розташування.
Пенсіонер Василь М. із м. Чопа просив розібратися у ситуації із призначенням пенсії.
Галина С. із обласного центру клопотала щодо отримання земельної ділянки під будівництво та обслуговування жилого будинку. З аналогічного питання звернувся і інвалід ІІ гр. Нуцу Мойш, із с. Середнє Водяне, що на Рахівщині. Заявник просив надати дозвіл на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
Від імені греко-католицької громади с. Лазещина Рахівського району на прийомі побував декан Рахівського деканату отець Василь Н., який порушив проблему почергових молінь громад Української православної та греко-католицької церков у Хрестовоздвиженському храмі м. Рахів та у храмі Петра і Павла в с. Лазещина.
Усі звернення громадян Володимир Закурений взяв під особистий контроль. Частину з них вирішив невідкладно, а з окремих – направив клопотання в обласні та районні інстанції.

Прес-служба обласної ради

clipnews