Військами Муаммара Каддафі підірвані три нафтосховища

Війська лідера Лівійської Джамахірії Муаммара Каддафі підірвали ємності з нафтою на нафтоналивному терміналі в місті Ес-Сідер на сході Лівії.

Як повідомляється, підірвані три нафтосховища. Відомостей про жертви не надходило. Над нафтоналивним терміналом, за свідченнями очевидців, видно клуби чорного диму.

У той же час у місті Рас-Лануф, де проходили бої між повстанцями та прихильниками Каддафі, був зафіксований вибух неподалік від нафтопереробного підприємства. За деякими даними, по підприємству був нанесений авіаудар.

Наразі ВПС Лівії патрулюють місцевість навколо Рас-Лануфа та іншого нафтоналивного порту Масрі-ель-Брейгі. Повідомляється про припинення роботи нафтопереробного заводу в Ель-Завії, що неподалік від Тріполі.

Як відомо, громадянська війна в Лівії триває з середини лютого 2011 року. Повстанці, яким вдалося захопити під свій контроль частину країни, вимагають відставки Каддафі без жодних умов.

9 березня війська опозиціонерів підійшли впритул до міста Бін-Джавад. У Бенгазі по гучномовцях оголошують про те, що революціонерам вже вдалося знову захопити це місто, однак інші дані свідчать про те, що ця інформація передчасна.

clipnews