В суботу українець битиметься за діамантовий пояс WBC

У суботу, 12 березня, у американському місті Машантукет (штат Коннектікут) відбудеться бій за діамантовий пояс WBC між чемпіоном WBO у першій середній вазі українцем Сергієм Дзинзируком (37-0) і володарем поясу WBC у середній вазі аргентинцем Серхіо Мартінесом (46-2-2).

Беззаперечним фаворитом двобою, на думку букмекерів, є Серхіо Мартінес. Так на перемогу аргентинця приймаються ставки з коефіцієнтом 1,20. На перемогу українського боксера ставки дорівнюють коефіцієнту 4,35. Нічия в цьому поєдинку оцінюється коефіцієнтом 26.

Сергій Дзинзирук: “Я хочу подякувати всім і, зокрема, Серхіо Мартінесу за можливість боксувати в такому значимому поєдинку. Це – мрія, яка здійснилася. Я дуже схвильований. Це буде захоплююче видовище, в якому я буду переможцем”.

Серхіо Мартінес: “Я дякую HBO, WBC, моєму промоутеру, раднику, тренерам Габріелю і Пабло, і всій моїй команді, хто організував і допомагав мені підготуватися до цієї події. У цю суботу Ви побачите найкращого Серхіо Мартінеса. Цей бій я присвячую Аргентині”.

Боб Ялен, представник WBC: “Від імені WBC, Хосе і Маурісіо Сулеймана, я хочу подякувати Серхіо і Лу Дібелла за надану можливість. Я – історик. Я не думаю, що люди усвідомлюють, наскільки цей бій значимий. У Аргентини та Європи є чудова історія боксерів середньої ваги. Україна написала велику історію в боксі. Вони – два великих бійця”.

Зазначимо, що Дзинзирук і Мартінес не ризикують своїми нинішніми титулами, оскільки діамантовий пояс WBC – це не чемпіонський пояс, який потрібно захищати і у його володаря немає таких же зобов’язань, як у чинного чемпіона світу. Це просто данина боксу. Цей пояс є визнанням блискучої кар’єри двох боксерів, які боряться за нього.

Цікаво, що діамантовий пояс WBC виконаний у зеленому кольорі і оброблений 18-каратним золотом. На ньому розміщено 598 діамантів, 196 смарагдів і рубінів, 156 дорогоцінних каменів Сваровскі. Його вартість – 50 000 доларів.

clipnews