В київській багатоповерхівці впала кабіна ліфту: загинув чоловік

У Києві в одній із шістнадцятиповерхівок Харківського району за адресою Харківське шоссе, 61 впала кабіна ліфту.

Близько першої дня 40-річний Михайло разом з дружиною зібрались за покупками. Жінка забула щось і повернулась, а чоловік зайшов у ліфт. Буквально за мить обірвався трос і ліфт полетів донизу. У ліфті чоловік пролетів 10 поверхів.

З ліфта він ще вийшов, проте до ранку не дожив. Попередньо лікарі констатували смерть від інфаркту.

За словами мешканців, проблеми з ліфтом останнім часом у цього будинку були.

“Близько місяця тому працівники ЖЕКу ходили по квартирах і носили Акт виконаних робіт з ремонту ліфта. Вони пропонували його підписати, проте більшість жителів документ не підписали. Після цього обидва ліфти були відключені начебто через те, що згорів мотор. Потім ліфти дивним чином знову запрацювали. І вчора така трагедія…”, – повідомив мешканець злощасного будинку.

Після трагедії ліфт так і не опечатали. Навіть таблички, що він зламаний, немає. Поруч ще один потенційний убивця – вантажний підйомник, який також несправний – їздить лише нагору.

Зранку у будинку з’явились ліфтери. Без з’ясування причин трагедії та завершення слідства вони почали ремонт. У ЖЕКу досі з’ясовують, чи справді чоловік помер. А якщо й так, кажуть, винні не вони, бо ліфти ремонтує інша контора.

Станом ліфтів в Україні опікується низка організацій: платиш – одній, ремонтує – інша, контролює ремонт –третя. При цьому третина підйомників в Україні працює після закінчення терміну.

TSN.UA

clipnews