У США попросили Януковича відпустити Тимошенко у Брюссель

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн і президент Європейської народної партії (ЄНП) Уїлфрід Мартенс закликали владу України відпустити опозиціонерку Юлію Тимошенко, яка перебуває під підпискою про невиїзд, на саміт ЄНП до Брюсселя.

“Ми разом закликаємо українську владу дозволити Юлії Тимошенко взяти участь у саміті ЄНП, який відбудеться 24 березня в Брюсселі. Партія місіс Тимошенко “Батьківщина” є одним із спостерігачів ЄНП, і тому вона запрошена на саміт. Ми також закликаємо владу переглянути політику відносно того, що може бути сприйнято як виборче переслідування опозиціонерів на Україні “, – йдеться в заяві, текст якої опублікований на сайті Маккейна.

У середині лютого Тимошенко повідомила, що має намір вчергове попросити генпрокуратуру відпустити її до Європи для участі в саміті ЄНП. При цьому вона висловила впевненість, що на цей раз їй вдасться отримати дозвіл на виїзд.

Тимошенко вже двічі зверталася до Генпрокуратури з проханням дозволити їй відвідати Брюссель для зустрічей з європейським керівництвом. Генпрокуратура двічі з різних причин відмовляла їй.

clipnews