У Пакистані підірвно АЗС, є десятки жертв

Бойовики підірвали замінований автомобіль у пакистанському місті Файсалабад, третьому за чисельністю населення в країні. 20 осіб загинули, 127 дістали поранення.

“Це був замінований автомобіль, ми намагаємося з’ясувати, чи керував ним смертник”, – розповів представник місцевої поліції.

Правоохоронці побоюються, що кількість жертв теракту може зрости, оскільки частина поранених перебувають у критичному стані.

Вибух стався, за попередніми даними, на газозаправній станції, розташованій поруч з адміністративним будинком, яке займають правоохоронні органи.

Спочатку повідомлялося про те, що вибухнула цистерна зі зрідженим газом. Проте пізніше з’явилася інформація, що вибух стався після того, як охоронці будівлі одного з силових структур відкрили вогонь по замінованому автомобілю, на якому бойовик-смертник намагався проїхати у двір. Джерела в місцевій поліції повідомили, що вдалося затримати одного з терористів, нібито причетного до підриву. Він отримав поранення і був госпіталізований.

За попередньою інформацією, підрив “бомби на колесах” також спровокував вибух на прилеглій АЗС. На місці події працюють співробітники силових структур і рятувальники.

clipnews