У Литві заарештували сина Дудаєва

У Каунаському районі Литви 2 березня був затриманий Дегі Дудаєв – син екс-президента Чечні Джохара Дудаєва.

Як повідомляється, 2 березня на дорозі Вільнюс – Каунас співробітники управління по оперативної діяльності Служби охорони держкордону Литви затримали автомобіль Audi A6 і його пасажири 27 років. У пасажира було виявлено сім підроблених паспортів громадян Литви.

Спочатку затриманого вважали громадянином Грузії, проте пізніше стало відомо, що це молодший син Джохара Дудаєва Дегі Дудаєв, який має вид на проживання в Литві.

У той же день правоохоронці затримали в Каунасі чотирьох жителів цього міста, у квартирах яких були проведені обшуки. У будинку одного прикордонники виявили обладнання для підробки документів, а також самі фальшиві документи різних країн та заготовки до них.

Повідомляється, що виявлені десятки фальшивих литовських паспортів з даними різних осіб, бланки, ідентифікаційні картки особистості різних країн. На цьому ж обладнанні підробляли платіжні картки, а також інші документи.

Наразі розпочато досудове розслідування. П’ятеро затриманих були взяті під арешт, але після закінчення двох діб були звільнені. У відношенні Дудаєва було обрано запобіжний захід – вилучення документів, у відношенні громадян Литви – підписка про невиїзд.

clipnews