У Київському зоопарку за зиму загинуло 500 тварин

В останні дні в Київському зоопарку розгорівся новий скандал. Екологи заявили, що з початку зими в зоопарку загинули або пропали 500 тварин.

Як відомо, адміністрація зоопарку заявила, що дані екологів неправдиві і померло лише 36 тварин і ті померли від старості.

Проте екологи продовжують наполягати – смертей було набагато більше. “Тварини продовжують вмирати в набагато більшій кількості, ніж це було раніше”, – заявив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, посилаючись на якісь документи із зоопарку (їх, щоправда, не оприлюднив). У зоопарку кажуть, мовляв, на звіринець знову почалася інформаційна атака, замовлена колишніми співробітниками.

До речі, помстою звільнених співробітників називало колишнє керівництво звіринця і торішні смерті тварин. Мовляв, їх труїли. Нагадаємо, після загадкової загибелі єдиного в звіринці слона Боя, раз на місяць, а то й частіше, почали вмирати і інші великі тварини: верблюдиця, бізон, амурський тигр, шимпанзе, три пінгвіни.

Остаточні висновки експертиз з причин смертей були інші: отруєннями там і не пахло, а тварини вмирали від старості, кишкової палички та умов утримання. Але в той же час перевірка прокуратури не виявила жодних порушень у роботі та умови звіринця.

Чому один за іншим вмирають тварини в столичному зоопарку, розповідають очевидці в програмі “Україна. Історія катастроф”. Дивіться 11 березня, о 20.00 на “1 +1”.

clipnews