Свалявська центральна районна лікарня отримала у подарунок карету швидкої допомоги

Голова облради разом із депутатом обласної ради Федором Райчинцем, головою Союзу вільних церков християн євангельської віри України Василем Райчинцем, який наразі виступив меценатом, передали головному лікарю Олександру Сурану документи на автомобіль швидкої допомоги марки «Volkswagen T4».
В урочистій миті передачі подарунку взяли також участь голова Свалявської районної ради Іван Гартавел, Свалявський міський голова Іван Ланьо та інші.
Голова облради у своєму виступі підкреслив, що рішення передати автомобіль саме Свалявській районній лікарні виникло не спонтанно. Адже за його допомогою медперсоналу закладу, які щоденно отримують по десятки викликів й рятують не одне людське життя буде легше дістатися до хворих. Та й відвідувати пацієнтів тепер буде легше.
Голова облради висловив сподівання, що це не останній автомобіль, який отримає районна лікарня. Крім того, – зауважив він, – до таких благородних справ потрібно залучати й інших депутатів обласної ради. Обласна рада розуміє усі проблеми, з якими стикаються нині медики краю й всебічно допомагатиме їх вирішувати, як першорядні і невідкладні. І в цьому – вагоме слово за депутатами обласної ради.


Прес-служба облради
clipnews