Sony випустить камеру з моментальним розміщенням фото в Мережі

Японська компанія Sony готує до випуску фотокамеру (ймовірно, в популярній лінійці Cybershot) з вбудованою підтримкою соціальних мереж.

За даними джерел всередині корпорації, апарат буде “заточений” під моментальне розміщення знятих фотографій і відеороликів у соціальних мережах і на “хмарних” сервісах.

Наявність модуля зв’язку 3G дозволить без посередника (наприклад, ПК або планшета) і підключення до мереж Wi-Fi завантажувати фотографії та відеоролики на YouTube, в Facebook, Twitter, Flickr та аналогічні сервіси.

За словами джерел, фотокамера буде підтримувати і нове “хмарне” медіасховище від самої Sony. Щоправда, безкоштовні акаунти дозволять закачувати лише кілька десятків фотографій на місяць.

Користувачі зможуть також переключитися на більш дорогий тариф для розширення дискового простору.

Дата релізу, а також приблизна вартість пристрою не уточнюються.

Тим не менш, деякі інтернет-видання скептично поставилися до появи подібного апарату: на їхню думку, камери, вбудовані в сучасні смартфони, і так роблять знімки непоганої якості і задовольняють потреби більшості користувачів.

Більш того, та ж Sony минулого тижня оголосила про створення найбільш точної і високошвидкісної CMOS-матриці для мобільних телефонів. Роздільна здатність у цього сенсора становить 17,7 мегапікселів і є найбільшою у світі.

clipnews