Службою у справах дітей Міжгірської РДА 15 батьків позбавлено батьківства

У зв’язку з тим, що в минулому році в районі відмічено тенденцію до збільшення злочинності серед неповнолітніх, голова райдержадміністрації Василь Щур ініціював проведення розширеної координаційної ради у справах дітей, у якій взяли участь члени координаційної ради, голова РДА Василь Щур та його заступник Микола Тимощук, голова райради Іван Ярема, працівники правоохоронних органів, прокуратури, відділу освіти РДА, директори загальноосвітніх шкіл району. Були запрошені також заступники директорів медичного коледжу та професійного ліцею.


Станом на березень цього року, за його словами, на профілактичному обліку в службі у справах дітей перебувають 36 сімей, у яких виховуються 64 дитини. Координує роботу з питань соціального захисту, профілактики злочинності та правопорушень у районі координаційна рада у справах дітей. Впродовж минулого року рішення засідань комісії направлялися у відповідні установи. Спільно з підрозділом кримінальної міліції проведено 56 рейдів, під час яких виявлено 7 дітей, схильних до бродяжництва та жебракування. Всі діти влаштовано до притулку в смт. Батьово.


Шестеро дітей із кризових сімей пройшли курс реабілітації в центрі соціально-психологічної реабілітації у Сваляві. Службою у справах дітей попереджено про відповідальність 49 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 19 батьків, 15 — позбавлені батьківства. З метою профілактики правопорушень і злочинності спільно з відділом освіти РДА та правоохоронними органами проведено 47 лекцій на правову тематику, велися індивідуально-профілактичні бесіди з дітьми, які перебувають на внутрішкільному обліку.

Закарпатська Країна

clipnews