Сергій Дзинзирук програв бій за діамантовий пояс WBC (ВІДЕО)

Поєдинок, який відбувся у американському місті Машантукет (штат Коннектікут), завершився технічним нокаутом українця у восьмому раунді.

У перших двох раундах Дзинзирук добре захищався і намагався дістати Мартінеса правим джебом. Не завжди це виходило, але бій був більш-менш рівний.

З третього раунду почала позначатися перевага Мартінеса, який був більш рухливий і більше бив.

У четвертому раунді після серії ударів аргентинця Дзинзирук присів і торкнувся підлоги, після чого суддя відрахував йому нокдаун. У п’ятому раунді українець знову побував на підлозі після комбінації з чотирьох точних ударів.

У восьмому раунді Дзинзирук знову пропустив удар зліва і опинився на настилі рингу, але швидко піднявся. Послідувала атака аргентинця, після якої Сергій знову опинився на підлозі, проте зумів піднятися.

Однак, Мартінес кинувся на добивання і зміг вже втретє за раунд і вп’яте раз за поєдинок відправити свого суперника в нокдаун, після чого рефері прийняв рішення зупинити поєдинок.

Згідно зі статистикою ударів Мартінес завдав 226 точних ударів, Дзінзірук – 160.

Зауважимо, що для українця ця поразка стала першою в його професійній кар’єрі. Однак він зберіг титул чемпіона світу за версією WBO у першій середній вазі.

clipnews