Перший Всеукраїнський турнір з боксу у Рахові

До участі в турнірі запрошуються боксери зі спортивним розрядом не нижче ІІ юнацького та у відповідних вагових категоріях: 38,5^ 40^ 43^ 44,5^ 50^ 52 кг. Боксери інших вагових та вікових груп до участі в змаганнях не допускаються. Чемпіонат проводиться відповідно до діючих правил АІВА. До складу команд-учасників входитимуть 8 боксерів, 1 тренер і 1 суддя.

Мета змагань:– пропаганда та розвиток боксу в Закарпатській області^– підвищення спортивної майстерності юних боксерів^– розвиток дружніх взаємовідносин між спортсменами з різних областей України.Безпосередньо керуватиме проведенням турніру Головна суддівська колегія.
Нагородження призерів відбуватиметься наступним чином: 8 – І місць, 8 – ІІ місць і 8 – ІІІ місць. Спортсмени, які зайняли призові місця у відповідних вагових категоріях будуть нагороджені дипломами та медалями. Також найсильніші з-поміж юних боксерів зможуть отримати приз за найкращу техніку і приз за волю до перемоги.Попередні заявки подаються спортсменами до 20 березня 2011 року, а персональні – до мандатної комісії в день приїзду під час зважування.Змагання проводяться:У м.Рахів з 25 по 27 березня 2011 року в районному Будинку культури, вул. Миру, 16.

День приїзду та зважування 25 березня з 10 до 12 години в Рахівській районній ДЮСШ.Початок змагань 25 березня о 15:00 за київським часом.Фінал відбудеться 27 березня о 12:00.Перший Всеукраїнський турнір з боксу проводиться за підтримки Закарпатської обласної організації політичної партії “УДАР”. Загальне керівництво змаганнями здійснюється відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації та Рахівською районною ДЮСШ.
zakarpattya.net.ua

clipnews