Олександр Ледида: «В Ужгороді є набагато більше проблем, якими треба займатися»

Заступника міського голови Юрія Бєлякова звинувачують чи не у всіх проблемах життєдіяльності міста. То його звинувачують у тому, що міські перевізники відмовляються перевозити пенсіонерів, то у тендерних махінаціях… при цьому партії єцунів мукачівського штибу відверто чхати на думку ужгородців, яким добре відома людська порядність бойового офіцера, який після афганської війни втратив руку. (До речі, про цей факт мало хто з ужгородців здогадується, тому що він ніколи не акцентував на цьому увагу, не очікуючи від суспільства якихось привілеїв.) Саме це спонукало журналістів підняти це питання.


На зустрічі голови обласної державної адміністрації Олександра Ледиди з редакторами обласних ЗМІ головний редактор газети «Вісті тижня – центр» Микола Кошута поцікавився думкою обласного очільника, котрий є ще й головою обласної організації Партії регіонів, стосовно протистояння між представниками Єдиного центру і Партії регіонів в ужгородській міській раді.


– У той час, коли в області єцівці нібито декларують коаліцію з ПР, в Ужгороді відверто цькують одного із лідерів міських регіоналів Юрія Бєлякова, котрий обіймає посаду заступника міського голови. Що Ви скажете з цього приводу?


– Там ішлося про ціну на хліб та міський транспорт. Юрій Бєляков, як заступник міського голови, ці справи відає, там проводились тендери. Я з ним спілкувався, і він запевнив – нічого протизаконного там нема. Потім я спілкувався з мером, чи були якісь там порушення, але він сказав, що вивчав цю ситуацію і ніяких порушень законодавства у цих закупках не було.


Кожна політична сила намагається максимально натягнути на себе дивідендів, показати, які ми білі і прозорі, а які ті не білі і не прозорі, але я думаю, що найближчим часом ситуація стабілізується, і зрозуміють усі політичні сили, які представлені у міському парламенті, що в Ужгороді є набагато більше проблем, якими треба займатися: це й очистка міста, і дороги, і освітлення, і соціальні служби, і пенсіонери, і безпритульні, і багато-багато питань, які сьогодні мають вирішувати депутати незалежно від кольору політичної сили.


– У контексті сказаного: чи має намір обласна організація якимось чином підтримати міську організацію Партії регіонів?


Ми це питання будемо розглядати про ситуацію у міській організації, про ситуацію узагалі, але я думаю, що у найближчий час ці амбітні зазіхання кожної з політичних сил усмиряться. На старті завжди так буває: коли збирається нова рада, обласна, чи міська, чи сільська, – перші три-чотири місяці йде «притірка» депутатів, але час проходить і вони знаходять спільну мову, для вирішення тих питань, задля яких їх обирали громадяни Закарпаття.


clipnews