Охоронця депутата Ландика оголошено у розшук

Людину, яка завдала тілесних ушкоджень сержанту ДАІ, ми поки що не знайшли. Її немає за місцем проживання. Але знайдемо обов’язково, – зазначила вона.

Зі слів начальника прес-служби МВС, помічник Ландика може бути притягнутий до відповідальності за статтею 364 КК України, яка передбачає відповідальність за завдання тілесних ушкоджень.

“Але я це тільки припускаю як юрист, а точно протиправні дії будуть кваліфіковані працівниками прокуратури, які займаються розслідуванням інциденту”, – зазначила Погукай.

Нагадаємо, в Україні розгорівся скандал з даїшниками і депутатом Ландиком. Луганські інспектори звинуватили його охоронця в тому, що той на вихідних побив їхнього колегу Олексія Косякова.

Сам Ландик відкинув звинувачення у побитті. Він заявив, що начальники ДАІ “зовсім розперезалися”, наказавши брати гроші на дорогах навіть з народних депутатів.

У свою чергу, сьогодні, 16 березня, представник МВС заявила, що є “конкретні факти, які підтверджують рукоприкладство щодо співробітника ДАІ з боку охоронця нардепа”.

clipnews