На Закарпатті сільським радам надано методично-консультативну допомогу

Основні питання на яких було акцентовано увагу стосувались дотримання вимог законодавства про службу органах місцевого самоврядування, дотримання спеціальних обмежень, пов’язаних з прийняттям та проходженням служби в органах місцевого самоврядування, ведення та зберігання особових справ та трудових книжок посадових осіб, проведення атестації та щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків.

Це вже не перша поїздка працівників управління Головдержслужби в сільські ради, де після місцевих виборів працюють новообрані сільські голови та секретарі сільських рад. Методично-консультативна допомога нещодавно була надана Ратівецькій, Баранинській, Коритнянській сільським радам. За відгуками органів місцевого самоврядування така допомога на місцях дуже ефективна, адже вдосконалення організаційно-кадрової роботи вимагає сьогодення.


За наслідками надання допомоги у всіх сільських радах проведено підсумкові наради, визначено терміни усунення виявлених недоліків.

clipnews